Wątek dotyczący zdjęcia

sw17

Jako znawca kobiet a naprawde nim bylem i jestem ale nie ten wiek to tak:pani od lewej to tak nie chetnie co do seksu ,pani druga to samo seks pieciominutowy i ucieka przy orgazmie faceta jak pani pierwsza bojac sie ,pani numer trzy potrafi zajezdzic i moze zadziwic ,a pani numer cztery mysle ze (francuski ambasador) to jej mocna strona i pozniej moze zrobic cyrk jak pani numer 3, wszystkie panie obserwowalem od lewej , jako naprawde przystojny facet (10 lat temu) mam 95% racji ,jestem w tym najlepszy ,naprawde ,mozna powiedziec ze jestem 100%wedkarzem,buziaki dla pan ,szczescie dla panow

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
NWA

Nie sądzę. Uwodziciele nie chwalą się swoją wiedzą i szpanują swoją zajebistością. Nie muszą. Ty jesteś zwykłym cwaniakiem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.