Wątek dotyczący artykułu

Hancock za drogi dla Betard Sparty

Indywidualny Mistrz Świata z 2011 roku przed sezonem 2013 w Polsce zmieni barwy klubowe. Ofertę startów Gregowi Hancockowi złożyli między innymi działacze Betard Sparty Wrocław.

przeczytaj cały artykuł

t częstochowa

Będąc decydentem w Bydgoskim klubie, pokazałbym Gregowi środkowy palec. Krzysiu, Kostek, " mały jaskrawy kurdupel ", Saszka na wypożyczenie, Ułamek + juniorka i skład jak się patrzy. Za gażę Amerykanina, jest Kenio, Saszka i juniorzy, lepsza to alternatywa i potencjał zdecydowanie większy. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Q-bek

To pokaż palucha Łagucie bo on gdy mu nie płaciliscie niby łańcuszki fatalne zakładał. Zapomniałeś juz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
t częstochowa

Witam. Myślisz, że Amerykanin to " gwarancja " sukcesu ???. Greg to emeryt, zobacz koniec tego sezonu, jak słabł z zawodów na zawody. Ja osobiście wolałbym Kenia i Saszę, niż Amerykanina, ale to moje prywatne zdanie. Co do spadku: zobacz na Wrocław, Gorzów czy nawet Gniezno, ze składem który napisałem nie spadniecie !!! ( juniorzy obronią wam ligę ). Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za Polonię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
TomBDG

Witam, nie mysle ze to gwarancja sukcesu ale uwazam ze jednak jest w stanie wiecej zdobyc punktow niz Bjerre poza tym mlodziez potrzebuje jakiegos mentora w druzynie a Hancock na pewno by sie nadal ;) Uwazam ze przedluzenie z Kostkiem to blad ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.