Wątek dotyczący artykułu

Przemysław Pawlicki dla SportoweFakty.pl: Kilka dni i będzie wszystko jasne

Przemysław Pawlicki nabrał wody w usta i nie chce nic mówić na temat przynależności klubowej na sezon 2013. Na szczęście rehabilitacja żużlowca przebiega optymistycznie i zawodnik już trenuje.

przeczytaj cały artykuł


NWA

Nie podoba mi się postawa starszego z braci Pawlickich. Po pierwsze, Przemek jest bardziej 'cwaniacki' i ma zadatki na złotówę. W przeciwieństwie do sympatycznego Piotrka(uważam też, że młody ma większy talent do jazdy). Jako kibic Falubazu nie wyobrażam sobie braci Pawlickich gdziekolwiek poza Unią Leszno. Odejście któregoś z nich(chociażby Przema) będzie świadczyło o tym, że: a)w Lesznie jest problem z kasą(znając starą pyrę Józka to kasa jest, problem jest z jej wydaniem) b) kasa kasa z innego klubu kusi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Edekbrutal

Oni mają g...o do powiedzenia. Oni są "sterowani" przez ojca i to jest jego gadka. Fakt faktem, chyba ta gadka weszła Przemowi w krew bo coraz częściej wali te teksty o przynależności... Eh, wszystko się kurna kręci wokół kasy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.