Wątek dotyczący artykułu

Mikołajkowe spotkanie Nafciarzy (wideo)

Szczypiorniści Orlen Wisły Płock spotkali się w Galerii Wisła z kibicami z okazji Mikołajek. Nie brakowało rozmaitych konkursów i świetnej zabawy, w którą aktywnie włączyli się Nafciarze.

przeczytaj cały artykuł

handeboll

Super inicjatywa, oby każdy klub robił coś takiego. Poza aspektem szlachetnej pomocy jest też aspekt ukazania zawodników jako normalnych uśmiechniętych ludzi. Nie wiem, czy to tylko moje odczucie, ale wydaje mi się, że w innych krajach, ligach zawodników bardziej cieszy piłka ręczna. Ja nie mogę patrzeć na zawodnika, który wychodzi na boisku i wydaje się, że robi to za kare, nawet jeśli robi to dobrze. Rozumiem ciężkie treningi, zmęczenie, ale przecież robią to co lubią i w dodatku solidnie im za to płacą. Być może to tylko moje subiektywne odczucie.. I nie chodzi mi tu o nikogo konkretnie, ani o zawodników Wisły (akurat ten komentarz pod ich filmikiem).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kantor

To jest prawda. Np w takiej hiszpanii to jest zupelnie inaczej, ale moze to kwestia po prostu narodu. Nie wiem jak to wyglada np w islandii :)
A czy solidnie im za to placa? tego bym raczej nie powiedzial, u nas chyba nie zarabia sie kokosow... ale nie znam sum
A inicjatywa -piekna sprawa, w niemczech czy francji to na porzadku dziennym, ale my sie tego uczymy i dobrze :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Zdecydowanie sie z tym zgodze.Takim swietnym przykladem jest chociazby Petar Nenadic.Wiele osob moze denerwowac czy lekko irytowac jego postawa na parkiecie,ktora wydaje sie czasami nonszalancka,ale widac wyraznie jaka radosc ten chlopak czerpie z pilki recznej.Zawsze stara sie grac zarowno efektywnie jak i efektownie,bardzo czesto widac zadowolenie na jego twarzy po udanych akcjach zespolu,a tego brakuje wlasnie u wielu polskich zawodnikow,ktorzy tak jak napisales wychodza na parkiet tylko po to zeby odbebnic swoje i isc do domu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.