Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Lis: Od kilku lat marzę o Jarku Hampelu w Falubazie

W najnowszym, 23 numerze nieregularnika klubowego "Tylko Falubaz" Tomasz Lis w swoim felietonie odniósł się do sezonu transferowego i składu Stelmet Falubazu Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

uniaa Tarnów

LISIE LISIE LISIE masz pojęcie o żużlu jak ja o dziennikarstwie Gorzów rzeczywiście nie inwestuje w tym roku w zawodników napisze ci to duzymi literami UNIA TARNÓW ZE WZGLĘDU NA WYSOKI KSM SWOICH ZAWODNIKÓW MUSIAŁA POZBYĆ SIĘ JEDNEGO ZAWODNIKA TAK SAMO JAK WY W TAMTYM ROKU!! więc nie chrzań że że Tarnów sie rozsypuje a to że nie byliście poza 4 od 5 lat może sie w tym roku zmienić gdyż jeszcze raz powtórzę JAROSŁAW HAMPEL W SEZONIE 2013 BĘDZIE BRONIŁ BARW SWOJEGO DOTYCHCZASOWEGO PRACODAWCY UNII LESZNO takie oświadczenie zostanie wydane najpózniej we wtorek!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukaszek z Falubazu

Oby Jarosław Hampel pozostał w swoim macierzystym klubie czego życzę z całego serca kibicom Leszna. W Zielonej Górze opcja pana Hampela nie jest jakoś szczególnie ciepło przyjmowana szczególnie że mamy go kim zastąpić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pkew

Dla mnie lepiej, jeśli Hampela nie będzie- będzie jeździć Sasza i MBJ, a wtedy Jonas i Jabłoński walczą o miejsce i jest git. Dla Falubazu lepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Adi_zary

co ty za glupoty wypisujesz wez lepiej kalkulator przelicz ksm i nastepnym razem nie pisz bzdur ze bez Hampelka dla ciebie lepiej bo niestety beda musialy jechac dwa ogorki Jonas i Jablko a MBJ lub Szaszka beda walczyc o sklad

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
michalzg

wtedy Jonas juz nie walczy o skłąd bo musi byc 2 polaków, czy Jabłoński i Pepe. Dla mnie też lepiej, nigdy nie zalezalo mi na Hampelu, wolalem Sasza-Zengota zestawienie. CO bedzie to bedzie i tak zardzewiala spada a my walczymy o medale :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Falubaz-Zastal

Ale ty pusty jestes chlopcze, uwierz mi w Zielonej nie ma ciśnienia na Hampela. Jak go nie bedzie to zostanie opcja Loktayew - Zengota wieć skończ z tymi wypocinami. Mam wrażenie że kibice innych klubów maja niezłe rozwolnienie na mysl że Jarek bedzie jezdził w ZG :D Ale spokojnie z Hampelem czy Loktayewem Falubaz i tak bedzie mocny!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
FreneTion

Jaki Zengota? Przecież on podpisał w lesznie. I nie gadajcie, że nie ma ciśnienia, bo jak ten transfer nie wyjdzie to senatorowi pęknie żyłka pierdząca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Falubaz-Zastal

Tak takie same ciśnienie u nas na hampela jest tak jak u was było na Golloba. Poczytajcie uważnie komentarze to zobaczycie że nie ma ciśnienia na hampela a jest żal ze nie bedzie Saszy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.