Wątek dotyczący artykułu

Dowhan o Hampelu: Być może dołączy inny zawodnik na literę H

Wciąż nie wiadomo, czy Jarosław Hampel będzie zawodnikiem Stelmet Falubazu Zielona Góra. Wychowanek pilskiej Polonii nadal nie podpisał kontraktu z żadnym klubem.

przeczytaj cały artykuł

Na pohybel Falubazom

Wszystko wyjdzie w "praniu" oby nie tak jak w zeszłym sezonie :) bo nie mieli co u nas szukać i ratowali remisy u siebie , to takie info dl ciebie dla twojej wybiurczej pamięci .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kkibic

a wczesniejsze sezony? cos o wynikach starc Falubazu ze Stala wspomnisz? nie? pewnie nie pamietasz, albo nie byles wtedy jeszcze kibicem Stali:) podejrzewam, ze sezon 2012 dlugo bedziecie pamietac, bo to ostatni sezon z sukcesem jakimkolwiek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kkibic

jakiej Marcie, Marcie P.? :)dlaczego mam nie wspominac historii skoro ja pamietam? to, ze Gorzow dawno, dawno temu byl potega w lidze nie ulega watpliwosci, tak samo Leszno, czy Rybnik. pamietam tez, jak Wasz klub potraktowal swoja legende, E. Jancarza. prawda taka, ze obecnie nie odgrywacie znaczacej roli i szczerze watpie zebyscie powtorzyli w najblizszych latach sukcesy z lat 70-tych ubieglego wieku:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
kkibic

no to szczyt marzen gorzowian widze!!
liczac od 2001 roku:
Apator - 7 medli,
Unia L - 5 medali,
Czestochowa - 5 medali,
Bydgoszcz - 5 medali,
Wroclaw - 5 medali,
Falubaz - 4 medale,
Tarnow - 3 medale (3 zlote),

jak Stal wyglada przy tych druzynach ze swoim srebrem i brazem? no ale dla takich jak ty, kibicow sukcesu, to powod do dumy. gratuluje!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Danonek

chodziło mu o ostatnie 2. lata. Takie wyliczania są bez sensu, bo równie dobrze można wyliczać ostatnie 40 lat gdzie Stal byłaby w czołówce.

| Odpowiedz
blokuj
kkibic

no a o czym ja wczesniej pisalem? poszukaj, a znajdziesz co, skad i dlaczego:) prawda taka, ze to dziecko ma moze 12 lat i od dwoch lat sie pewnei interesuje zuzlem, bo w Gorzowie nastala taka moda, jak i w innych miastach Polski. oni nie pamietaja, jak bylo kiedys, jak nie bylo prawie w ogole transferow, jak jezdzilo sie glownie wychowankami, jak zawodnicy jezdzili w skorach, a nie w kevlarach, jak sie rozbijali o bandy, itd itp. denerwuje mnie takie gadanie dzieci z podstawowki, czy gimnazjum. pierd..a glupoty, sieja niepotrzebny ferment i sie tym pozniej podniecaja, bo swoja glupota zwrocili na siebie uwage. w zeszlym roku na palcach jednej reki mozna policzyc moje wizyty na stadionie zuzlowym. w miastach typu Gorzow, Zielona, Leszno nastala moda na zuzel i zuzlowcow. przyklad: jeszcze 10 lat temu w pewnej wiosce w lubuskiem moze 10 osob wiedzialo co to zuzel, moze 5 jezdzilo na mecze Falubazu. teraz kazdy gimnazjalista sie chwali, ze jest kibicem Falubazu, tak jak polowa wioski. podalem przyklad Falubazu, ale znam podobny przyklad wsi w wielkopolsce, gdzie od niedawna pojawili sie sympatycy Unii Leszno. dla mnie to jest dno i chwilowa moda, jak moda na Real, czy Barcelone. jezeli ich druzyna obnizylaby loty i niedaj Bog spadla do 1 ligi, to wiekszosc miala by klub w powazaniu. tacy sa kibice sukcesu niestety...

| Odpowiedz
blokuj
A R E S

Licytujesz się jak w przedszkolu "ja mam więcej, nie ja, nieprawda bo ja" Chłopie opanuj się a dam ci kolejny medal :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kkibic

jak tak bardzo chcesz to masz: Arsenal Londyn, zadowolony?:) ja jestem kibicem zuzla, z racji mojego zamieszkania sympatyzuje z Falubazem, ale ciezko mnie nazwac "prawdziwym" kibicem, bo nie jestem fanatykiem. poza tym czesto jezdze do Leszna na mecze i do innych miast, z jednym wyjatkiem - Gorzow. jak mam byc szczery, to omijam to miasto szerokim lukiem z kilku powodow. bardzo sie ciesze, ze w koncu mozna je objechac nie przejezdzajac przez nie, bo drogi tam to tragedia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
A R E S

Brąz i srebro , to przecież nic nie znaczy tak - tylko z twojego punktu widzenia. Nie ważnie. Kto by nie trafił do SG ty i tobie podobni zawsze będą psioczyć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.