Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Rempała: Nie myślę o tym, co było

Tomasz Rempała przedłużył w piątek kontrakt z Kolejarzem Opole. Spędzi w tym klubie drugi rok i liczy, że następny sezon będzie dla niego lepszy od minionego.

przeczytaj cały artykuł


Kolejarz jest tylko jeden

dla twojej informacji w klubie jest jedna ksiegowa a nie ksiegowe... trener czy np kasjerki niby tez pracuja za darmo? nie badz smieszny...gdyby specjalista od marketingu byl na etacie i szukal sponsorow to byloby tylko i wylacznie z korzyscia dla klubu ale jak ty myslisz ze ten amator ktory juz nawet nie aktualizuje swojej strony internetowej o sporcie opolskim przyniesie do klubu piniadze to nie mamy o czym rozmawiac :) sam idz do rawicza...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ryback

I właśnie o to chodzi. Skoro prezes nie ma czasu szukać sponsorów, albo szuka ich wysyłając listy no to sorry, ale nic z tego nie będzie, bo kto drogą korespondencyjną zdecyduje się zostać sponsorem klubu? Przydałaby się taka osoba, która dobrze zna firmy działające na opolskim rynku i z pewnością znalazłaby się nie jedna, która sypnęłaby parę groszy, oczywiście w zamian za reklamę na bandzie, bądź banner na murawie. Ktoś powiedział, że w Opolu nie ma firm. Wobec tego ciekaw jestem czemu jeszcze w latach 1998-2000 było tyle bannerów na murawie:) Był nawet sponsor strategiczny (Noban), byli inni jak np. Top Libero czy Oktan. Nie robiąc nic, czy szukać sponsorów drogą listowną to nic dziwnego, że nie ma sponsorów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.