Wątek dotyczący artykułu

Marcin Rempała zostaje w Kolejarzu Opole

Przez kolejny, trzeci już sezon z rzędu Marcin Rempała będzie się ścigał w II-ligowym Kolejarzu Opolu. W piątek 28-letni żużlowiec postanowił przedłużyć swój kontrakt.

przeczytaj cały artykuł

Ryback

Marcin to jest zdecydowanie pierwsza linia. Szukamy jeszcze dwóch. Ale poniżej dwie osoby dobrze napisały. Prawda jest taka, że on nie powinien jeździć teraz w 2 lidze, a dwa poziomy wyżej. Wszak talent posiada ogromny. Jedyne co cieszy w jego przypadku to to, że w tym roku widać było, że się odbudowuje, bo na wyjazdach ładne punty kręcił, poza Rawiczem i Piłą. Jego jazdę ogląda się z największą przyjemnością. Technika niebagatelna, sylwetka, jazda parą, rozprowadzanie na pierwszym łuku i holowanie "parowych". Nikt inny u nas tego nie potrafi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
elvis

ja na to lizylem kilka lat temu-teraz to jzu tylko zarabianie kasy na zycie-i raczej modlenie sie zeby nie zrobic sobie krzywdy na torze,szkoda mi młodego-bo rozmienił niebywaly talent na drobne,w 2004 roku byli niemal na równi z januszem...a teraz?

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

on juz wczesniej sie rzmienial na drobne...ja to wiem-obserwowalem to z bliska-zwlaszcza co sobote w blue velvet.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
RECON_1

Tez bym chcial, pamietasz jak po 2008 zostali z Jackiem uznani winnych spadku a potem jak w 2010 gdy jechal na inauguracji przeciw Falubazowi kazdy sie cieszyl ze MArcin znow szaleje?:)

| Odpowiedz
blokuj
elvis

niech wykreci za rok srednia w opolu 2,3-2,4 to ktos na niego zwróci w moscicach uwage...sprzet ma od jacka.wiec nie am co narzekac...tylko ze juz nie ta ambicja i przygotowanie do sezonu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ryback

No z Miturskim mam nadzieję, że zawczasu dadzą sobie spokój. Bo co to za wzmocnienie zawodnikiem, który nie mieścił się w tym roku w składzie Krakowa?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.