Wątek dotyczący artykułu

Dla kogo prawa telewizyjne na sezon 2013? Speedway Ekstraliga stawia na jakość!

Nadal nie wiadomo, która telewizja będzie pokazywała mecze Enea Ekstraligi w sezonie 2013. Naszemu serwisowi udało się jednak ustalić, jakie będzie musiała spełnić kryteria.

przeczytaj cały artykuł

bydziaj

Jakość obrazu - CN+ reszta ... daleko. Zasięg - CN+ (w tym Tvn) , Polsat , TVN Sport . Komentarz - CN+ i Polsat podobnie jeśli wezmą przykład z kolegów z kopanej, Tvp Sport - nie brać przykładu od kolegów z kopanej ;) . Mobilnośc jak i dostęp do kanałów - CN+ (tvn,Turbo.Siedem i pare kanałów sportowych N i C+) Polsat (Sporti Extra) i czerwona latarnia Tvn Sport! Wychodzi mi ,że zwycięzy CN+ z czego bardzo się cieszę :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

jakoś w pierwszej kolejce nie pasi mi jechać do Rzeszowa ;) musze obejrzeć w ... C+ (oby!) ,a w Bydzi nie ma innej opcji jak na Sportową!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Hans Nielsen raczej sie nie zgodzi, OH Hans ,czyli Kloss zaklepany jest juz przez ekipę z Peenemunde ;) a powazniej to do Hancocka i Loktajeva pasuje ksm "bajkopisarza" czyli jak mówi Arnold Boczek - " jak Pan nie bierzesz to ja biere!" jest o'k ,przeciez do 6,03 zadnego mega ścigacza nie znajdziemy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
neotom

Bzdury. To są aktualne statystyki po połaczeniu platform cyfrowych. Do tego dochodzą platformy kablowe ( Multimedia, Vectra itp) gdzie polsaty sportowe są za free a za C+ trzeba dodatkowo dopłacać oraz cyfrowe multiplexy ( polsat sport news ) a brak c+

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.