Wątek dotyczący artykułu

Przemysław Pawlicki: Mamy super drużynę

Przemysław Pawlicki to trzeci Secret Man, który został ogłoszony podczas wtorkowej konferencji prasowej. Młody żużlowiec został kapitanem leszczyńskiej Unii na sezon 2013.

przeczytaj cały artykuł

Maddy

Choć Przemek jest bardzo sympatycznym chłopakiem to jednak nie podzielam jego zdania. Jego światopogląd na temat siły własnego zespołu zostanie brutalnie zweryfikowany podczas zderzenia się z rzeczywistością (czyt. meczami ze Stalą G. i Apatorem). Przemku proszę zejdź na ziemię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojtek NZUL

frustraci teraz tak piszesz bo nie trafili do was taka jest brutalna prawda a naszym ogromnym atutem i liderem jest caly zespól juz dostaliscie nauczke od byczków wiec uwazaj co piszesz frustracie i ty sie nazywasz kibicem przypuszczam ze wielu z twojego miasta wstydzi sie takich jak TY

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maddy

O co Ci chodzi? że mam inne zdanie i uważam inaczej? Dlaczego w Tobie jest tyle nienawiści kierowanej do każdego kto ma inne zdanie? Uważam, że mam prawo wypowiadać się co myślę, choć wiem, że nie wszyscy mogą podzielać moją subiektywną opinię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Semper Fidelis

Pamiętaj, że Przemek Pawlicki lubi Nasz tor, więc może być ciekawy mecz. Jesteśmy również słabsi, niż rok temu. UNia Leszno również. Stawiam na 49:41 dla Nas :)

| Odpowiedz
blokuj
Lukas UL

my jestesmy slabsi?? ile meczow jezdzili bez Jarka (kontuzja) 4 mlodzikow w skladzie i 5 mijsce bardzo dobre wiec nie pisz ze mamy Slabszy bo wydaje mi sie ze bjerre i fredka zrobia wiecej okt niz 2 mlodzikow

| Odpowiedz
blokuj
Semper Fidelis

Tak. natomiast nie macie zdecydowanego lidera a wasz zespół jest bardzo młody i mimo wszystko części waszych żuzlowców brakuje jeszcze doświadczenia. Faworytem do złota będzie Toruń (Ale który już raz:)) i Falubaz ZG. O podium natomiast będzie walczyć wiele drużyn w tym Włókniarz, Marma, obydwie Unie oraz Stal Gorzów a co :P

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.