Wątek dotyczący artykułu

Lechma Start Gniezno skompletował drużynę, podsumowanie w środę

Beniaminek Enea Ekstraligi skompletował zespół na sezon 2013. Podsumowanie okresu transferowego w wykonaniu czerwono-czarnych zaplanowano na środę.

przeczytaj cały artykuł

StartGnzno

będę miał mega breche z waszego klubu kóry z takim stadionem bedzie sie pałętał po I lidze w 2014... przyjedzie wanda, przyjedzie rawicz, już sie nie martw gomólski wam to zapewni...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kapsel SG

no będzie BEKA , ale z kogo ???? jesteś pewny tego co wypisujesz , poczekaj chociaż do rozpoczęcia sezonu , bo na razie możesz robić u wróżki na 1/2 etatu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pepe86

chcecie uslyszec ze macie lepsza pake od gniezna i ze napewno bedziecie przed nimi? to tak bedzie! lepiej? czujecie sie pewniej? chyba nie, ala szczerze ja tez w to nie wierze! bojcie sie nas tylko to wam pozostalo!!!

| Odpowiedz
blokuj
pepe86

zuzel to kasa, jak dasz golobowi motorynke to i gomolski go objedzie. jesli w gnieznie sa pieniadze a wyglada na to ze sa to nie wydaje mi sie zeby bylo jakies zderzenie, no chyba ze kibicow po meczu

| Odpowiedz
blokuj
Gniezno2

w pierwszym meczu 0,0,0,t; w drugim - 1,w,w,u; w trzecim - 2,0,0. Dopiero w ostatnim błysnął i ładnie pojechał. Nie mniej jednak z Oskim wszystko w plecy więc..... zamilcz. Przedziwne, że codziennie zjawia się inny bubek z Gorzowa, który się z nami namiętnie wykłóca. Nie mogę tego zrozumieć - Wy macie jakąś honorową wartę na SF w naszych tematach?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Axe89

Raczej to wypaczony obraz pseudokibica z Zielonej, Leszna albo innego ośrodka niecierpiącego Stali. Szkoda, że matka ziemia nosi takie "wynalazki".... Nie mówię tu oczywiście o tych normalnych z którymi można nawet wspólnie na mecz się wybrać. Dla nich Pz z Gorzowa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Kapsel SG

argumentów ???? a jakie ty masz argumenty ???? Juniorzy gorsi od Wrcławia , Biarne - w EL nie pojedzie nic , Małpa - możę , ale w 1 lidze na kolana nie rzucał , Matej to jedyny na którego można stawiać , Ułamek - będzie brał tylko kasę bo robi to od kilku sezonów , więc pokaż mi te twoje argumenty

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.