Wątek dotyczący artykułu

Beniaminek zamyka skład. Świderski ostatnim wzmocnieniem Lechmy Startu?

Drużyna Lechmy Startu Gniezno jest już bliska skompletowania składu na sezon 2013. Wiele wskazuje, że ostatnim wzmocnieniem zespołu Lecha Kędziory będzie Piotr Świderski.

przeczytaj cały artykuł

Shark

macie Świdra, jest potwierdzenie, niestety, ale jeśli przynajmniej 2 z zawodników: Lindback, Świderski, Zagar, Ułamek nie będzie miało świetnego sezonu (czyt. sezonu życia) to Gniezno spada z ligi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lipa_ml

To tak jak u was jak Buczek nie pojedzie a Kostek pojedzie na tym poziomie z tego roku to tez lecicie . Sami nie macie mocnego składu i mieć nie będziecie bo nawet jak dojdzie Hampel albo Hancock to sam cudów nie ugra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Shark

hehe, dobre, w obecnym składzie Polonia leci, ale jeśli dojdzie Hancock/Hampel to sorry, ale są duże szanse na utrzymanie się, dużo większe niż Gniezno
Polonia: 1. Hancock/Hampel 2. Łoktajew/Watt 3. Andersen 4. Kościecha 5. Buczkowski 6. Woźniak 7. Curyło bije na głowę Gniezno, zrozum, że jedynie Ułamek coś tam u was pojedzie, może w porywach Zagar (zwłaszcza u siebie, na wyjazdach będzie cienko), Świder jest ogromną niewiadomą, równie dobrze może robić audi w tym sezonie, ale nie przeczę możliwości ma, Pedersen i Lindback to pomyłka, to są słabi zawodnicy, będziecie mieć dwie duże dziury w składzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Shark

myślę, że zarówno Polonia jak i Zielona Góra swoje punkty zrobią, przede wszystkim będzie to prawie komplet (a w przypadku Zielonej komplet) zwycięstw u siebie, na papierze w Bydgoszczy będą w stanie wygrać jedynie Toruń i Częstochowa; w praktyce pewnie będzie jedna porażka i same zwycięstwa, na wyjeździe może wszystko w plecy może się uda wydrzeć zwycięstwo w Gnieźnie czy Wrocławiu
i tak wszystko zweryfikuje tor

| Odpowiedz
blokuj
fruityloops

zielona góra może nie być taka mocna jak odejdzie sasza i nie przyjdzie Hancock i Hampelu nie mówie bo go dowhan oszukał
Protasiewicz 8.18
Davidsson 2.95
Jabłoński 2.5
Jensen 6.50
Jonsson 9,11
Dudek
jakiś junior 2.5/Strzelec
ksm 36.71/38.47

| Odpowiedz
blokuj
Shark

Ty, faktycznie, nie spojrzałem dokładnie na ich skład, Protas i AJ dwóch solidnych liderów, ale za to 2 duże dziury w składzie - Jonas i Jabłoński, Jensen duża niewiadoma no i Dudek, co by trochę nadrobił

ale z drugiej strony jeśli nie przyjdzie Hancock/Hampel do nich, nie puszczą Łoktajewa (zwłaszcza do Polonii jeśli ta wyrwie im Hampela), więc Łoktajew wskoczy za Jensena? za Jabłońskiego? *nie wiem jak ksm i już nie jest ten skład taki słaby

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Shark

Bjarne to jest cienias jakich mało, a Lindbacka już widzieliśmy co w Bydgoszczy wyprawiał, będzie woził po 4-5 pkt, a ma być liderem,
i tak na torze wszystko się weryfikuje, ale chcesz proszę bardzo po kolei według potencjału zestawiam zawodników:
Hancock/Hampel vs Ułamek 1:0
Buczkowski vs. Zagar 2:1 (niech będzie remis, chociaż ja bym typował Buczka, Zagar nie będzie miał takiego sezonu jak teraz, to ppewne, pytanie o ile obniży loty)
Kościecha vs. Lindback 3:2 (remis, ale tak naprawdę powinno być z lekkim wskazaniem na Kościechę
Andersen? vs. Pedersen 4:2 (i tu i tu może być kiepsko, ale i tak Andersen znacznie lepszy)
Łoktajew? Watt vs. Świderski 5:3 (remis)
Woźniak vs Fajfer 6:3
Curyło vs kto to tam u was 7:3
i Ty porównujesz potencjał Bydgoszczy z Gnieznem? błagam, nie ośmieszaj się

| Odpowiedz
blokuj
Shark

punktacja trochę dla beki, śmieszyło mnie na maxa porównanie potencjału Gniezna do Bydgoszczy, to tak jakby porównać potencjał Bydgoszczy do potencjału Torunia

| Odpowiedz
blokuj
Sypek

jak ci zal dupe sciska, z calym szacunkiem, ale ja nie wiem dlaczego w Robercie widzisz lepszego zawodnika od Toninho. Moze przypomniec ci kto jezdzil, jezdzi i bedzie jezdzil w GP ?! Tak samo petard nie mamy, ale niespodzianke mozemy sprawić. Wszystko zalezy od formy, dyspozycji dnia, nawet od przygotowania toru. Więc wg mnie twoje chore komentarze i nienawisc do SKS jest mocno przesadzona, a jasnowidzem to Ty na pewno nie jestes. Wiec oszczedz sobie i patrz na swoj klub. Bo tam dzieje sie gorzej. Start nie musi isc na kolanach do wladz miasta po pieniadze. Wiem, ze pewno bedziecie hejtowac, ale nikogo (raczej) nie obchodzi wasze zdanie. POZDRAWIAM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.