Wątek dotyczący artykułu

Świderski zawodnikiem Lechmy Startu Gniezno!

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, Piotr Świderski uzupełnił podstawowy skład Lechmy Startu Gniezno. Zawodnik związał się z gnieźnianami rocznym kontraktem.

przeczytaj cały artykuł

KontoBezNicku

Pacz pan, a miała być potęga... Słabi juniorzy, B. Pedersen i Świder za słabi na E-ligę, chociaż Świder może się przebudzić. Ułamek ujdzie, ale bez szału. Lindbaeck myślę, że zaskoczy podobnie do G. Łaguty. Zagar jeżeli powtórzy poprzedni sezon i trochę poprawi wyjazdy to macie farta. Ogólnie to może jeśliby jedna drużyna spadała to byłoby utrzymanie, ale trzy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wuja

Średni 1,7 w elidze bez szalu? To znaczy, że Gdańsk mial w składzie samych dramatycznie słabych zawodników, bo cięzko wam bylo się do tej średniej zbliżyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KontoBezNicku

Powiedzieć Ci które miejsce zajęliśmy?? !10! Więc jeżeli wy chcecie się utrzymać to sorry bardzo ale nie porównujcie się do 10 klubu poprzedniego sezonu. PS: THJ przekroczył średnią 1,7 i jak dla mnie wielkiego szału z tego powodu nie było.

| Odpowiedz
blokuj
GRYK

Pamiętam jak rok temu Bydgoszcz wchodziła to każdy mówił - Milicyjny klubik lecie od razu ...a tu niespodzianka :) Speedway jest nieprzewidywalny i dlatego piękny :)W tym roku gdyby nie kontuzja Jarka Hampela to Leszno miałaby medal !!!!To samo w Gorzowie - ze Zmarzlikiem byłoby złoto . Gdańsk gdyby jechał od początku sezonu w pełnym składzie i bez kontuzji też tanio skóry by nie sprzedał !!! Wiec z ocenami kto spadnie poczekałbym do zakończenia sezonu !!! Pozdrawiam normalnych kibiców

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
KontoBezNicku

To jest tylko teoria,ja po prostu piszę to co widzę, a widzę skład niewiele lepszy od naszego z poprzedniego roku w którym to jak niektórzy powiadają zresztą ja też "zlecieliśmy z hukiem"

| Odpowiedz
blokuj
wuja

Jeśli Sucheckiego, Gafurowa i Bogdanowa, nawet THJ porównujesz do Pedersena, Zagara, Ułamka, Lindbeacka to sorry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
KontoBezNicku

Poczekaj, poczekaj poczekaj nie tak wybiórczo. Ja porównuję N.Pedersena, Suchego, Bogdanowa, Gafurowa, THJ, Pieszczka, Chrzana, Marcela Szymko do Antonio Lindbaeck, Sebastian Ułamek, Matej Zagar, Piotr Świderski, Bjarne Pedersen , Oskar Fajfer, Wojciech Lisiecki sorry za brak odmiany ale sobie ich skopiowałem. Wybrał sobie najlepszych i najsłabszych i wesoły. Tak porównuję Pedersena do Wojciecha Lisieckiego idąc twoim tokiem myślenia.

| Odpowiedz
blokuj
king

sorry, ulamek na wyjazdach nie istnieje, poza tym a tam byl pedersen-lepszy od zagara duuuuuuzo! Lindbaeck, zadna gwiazda, w 1. lidze srednia gorsza od miskowiaka, podobny do THJ! do tego ułamek, sorry ale na wyjazdach nie istnieje, a i na swoim torze jezdzi jak motyka, slabsi juniorzy niz pieszczek znowu duuuuuuuzo no i Pedersen- sorry, ale to poziom chrzanowskiego... takze Wybrzeze mysle ze by Was pokonalo z tym zespolem! inna sprawa, ze nas to juz zupelnie....

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.