Wątek dotyczący artykułu

Losowanie Ligi Mistrzów było ustawione?! (foto)

Angielskie media wysuwają podejrzenie, że podczas losowania par 1/8 finału Ligi Mistrzów doszło do skandalu. Na czym opierają swoje przypuszczenia?

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Celtic to miał ogromne szczęście że awansował. Oglądałem kilka meczów tej grupy i Benfica była po prostu lepszym zespołem, ale piłka nie zawsze jest sprawiedliwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tylko_Falubaz_

prawda, ale co zrobić? Co z tego, że się dostali jak dalej nei awansują... tylko zabrali miejsce lepszej drużynie... Wychodzi ze mnie fan Rangers'ów teraz ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek speedway

o Sandrunia ty piłkę lubisz nie wiedziałem hehe.
ale myślę że Celtowie musza powtórzyć ten występ jaki zagrali z Barcą dobra szczelna obrona i te główki Samarasa to może cos ugrają z Juve

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tylko_Falubaz_

możliwe, że ugrają ale ja tam dla nich wielkiej przyszłości nie widzę. Trudno nie znać się na piłce nożnej gdy pracuje się w sklepie z replikami koszulek piłkarskich i Twój brat ma świra na punkcie Celtica ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Marek speedway

no już jakby sobie poradzili w Juve to dalej chyba nie zajdą nie mają takich żądeł zeby cos zdziałać dalej ale kto wie to tylko piłka.
aha no to nie wiedziałem że twój Brat ma obsesje na punkcie Celtów w takim razie odwołuje pytanie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.