Wątek dotyczący artykułu

Ireneusz Zmora: Tę drużynę stać na pierwszą czwórkę

Stal Gorzów przed sezonem straciła między innymi Tomasza Golloba i Mateja Zagara. Mimo dużych zmian kadrowych prezes Ireneusz Zmora wierzy, że dowodzona przez niego drużyna powalczy o medale DMP.

przeczytaj cały artykuł


FAN-SPEEDWAY

Cały wywiad, który trwa 17 minut można posłuchać w radiu Gorzów. Sportowe Fakty wybrały oczywiście urywek tekstu, który ma na celu przyciągnąć jak największą uwagę kibiców. Biorąc pod uwagę niektóre tytuły ich tekstów można śmiało określić SF jako portal typu PUDELEK lub gazeta FAKT, która liczy na jak największą ilość kliknięć. Nie mają o czym pisać to powielają stare artykuły albo polują na świeże wywiady, których nie potrafią rzetelnie opublikować. Jeśli chodzi o optymizm to jest to jak najbardziej normalne, każdy prezes będzie bronił swojego klubu jak własnego życia. Osobiście kupiłam karnet i nie liczę na wejście do PO tylko na pozostanie w E - Lidze. Czas pokaże i wszystko będzie można podsumować pod koniec sezonu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan_Falubazu

Co prawda, to prawda. Nawet z tej cześci wypowiedzi można zrozumieć, że to jest tylko wiara we własną drużynę, a nie jakieś rozpalanie nadziei. Sam osobiście nie wierzę w zwojowanie przez Was ligi w przyszłym sezonie, ale nie widzę nic złego w wypowiedzi Zmory. A jeżeli ktoś czyta sam tytuł, bez zaznajomienia się z treścią artykułu, to później są takie komentarze jak niżej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.