Wątek dotyczący artykułu

ENEA Ekstraliga: To były najgłośniejsze transfery

Po zakończeniu minionego sezonu było pewne, że kibiców czeka niezwykle emocjonujący okres transferowy. Te przypuszczenia bardzo szybko się potwierdziły. Które transfery były najgłośniejsze?

przeczytaj cały artykuł

Greg-Tarnów

W tym roku królem polowania został Włókniarz Częstochowa bardzo dobre transfery które pozwalają włączyć się do walki o medale.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
maly PzB

Kim ta Czewa ma zdobywac te medale, Holta, Szumina i Jablonskim plus Czaja.Owszem maja 3 Gosci do jazdy ale to za malo Pozdro z Buczy ...

A dawajcie sobie Medaliony te minusy, takie sa fakty, ale Wy widze sie lubicie sami oszukiwac, zycie ....... ciałłłłłłłłłłł

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Greg-Tarnów

Sezon pokaże po prostu Włókniarz zaliczam do drużyn walczących o medale.Ale nasze Jaskółki też widzę w strefie medalowej bo pomimo że odszedł Greg skład i tak wygląda dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
elvis

róznica tak ze trzeba patrzec na msc 4 a nie jak rok temu kto goni:)samemu bedzie trzeba gonic...
poza naszym zasiegiem widze falubaz torun,
czewa mocna leszno my i rzesza,z tej 4 dwa kluby sie beda cieszyc.
w czewie jak pojada swoje grisza i emil,do tego to co rko temu jensen+mocni junorzy.Nie powinni miec problemow z play offami,mamy jeszcze holte,ale sadze ze to juz tylko 2 linia moze byc,nie wroci do tego co kiedys jechal(choc przeblyski to kazdy ma)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Greg-Tarnów

Jeśli odpali Holta i Szombierski to będą bardzo groźni.U nas natomiast jak Artem zacznie punktować na poziomie 6 pkt to faza Play-off jak najbardziej realna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
obserwator pierwszy

bo się dla ciebie nie wysilałem zrobiłem tylko tyle ile ty zrobiłeś, znaczy na tym samym poziomie. Ty jesteś zwyczajnie zawistny w przeciwieństwie do mnie.
dowodzenia się z tobą chłopaczku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
MariuszCKM

maly nie będę wdawał się z tobą w żadną polemikę bo jak cię znam to i tak będziesz stał przy swoim nawet jak będzie to najdurniejsza myśl na świecie. Tak się dobrze składa,że w drugiej kolejce 07.04 Włókniarz jedzie do Tarnowa wtedy wieczorkiem wrócimy do tej rozmowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
maly PzB

Czyli wedlg Ciebie, mam napisac ze na Z3 przyjezdza WIELKI Wlokniarz i od razu wywieszmy "biala flage".Ja tylko napisalem co mam do powiedzenia.A to sa konkkrety.Jak kazdy wierze w swoja druzyne.Pogadamy jak cos.Pozdro z Buczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Szczeżuja pospolita

Kolego można wierzyć, ale trzeba być realistą. Realnie patrząc Tarnów skończy na 6 miejscu.Włokniarz zaś wyzej. Przegra w Tarnowie to oczywiste,ale to za mało, żeby na koniec tabeli byc wyżej niz CKM>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Szczeżuja pospolita

Dlatego, że maja lepszych juniorów i seniorów. Takie jest moje zdanie. W Tarnowie pewny jest tylko Kołodziej. Reszta jak im czapka stanie, w CKM pewni są Sajfudinov i Łaguta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Kibic UT

to żadne argumenty moje zdanie takie że nie mamy gorszego składu przypominam że ta drużyna zdobyła DMP 2012 nie ma tylko Hancocka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Cz-waCKM

- Z całym szacunkiem , ale A. Laguta to nie zawodnik taki jak Greg Hancock ! - Jednak życzę drużynie Tarnowa wspaniałych meczy a ww Artiomowi fajnych występów , bo stać go na nie... Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
maly PzB

Ty "obiektywny" kolego, to po pierwsze zajmij sie sesja, bo juz za pasem, a po drugie ststystykami Qlawego, ktory nie wiadomo jakim w ogole prawem znalazl sie w 1 w 10 PS, to juz sa panskie jaja a nie plebiscyt.Takze zamij sie skopana , bo o zuzlu nie masz bladego pokecia.Nawet nie chodzisz na domowe mecze swojej druzyny, sam mi to mowiles, wiec nie pisz ez nie , bo tak.Pozdro z Buczy.

P.s Wiem, wiem dostaniemy 1 Kwietnia do 35 albo wiecej, wiec masz looooooooooz :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Apator Fan

Nigdy nie byłem na meczu zuzlowym!Nie wiem co to zuzel!Oj Ty fantasto.Co do Lewego juz pisze !Za zostanie najlepszym piłkarzem ligi niemieckiej (3 najlepszej ligi swiata) strzelenie 30 goli w sezonie 2011/2012 w tym gol w decydujacym o tytule mistrza meczu z Bayernem i hat-trick w finale Pucharu Niemiec rowniez z Bayernem.DO tego 4 gole w grupie smierci LM w tym sezonie i 10 goli w lidze.Klęczysz i nie wstajesz!Ps. Sesja nie zając nie ucieknie ;d

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
maly PzB

Daj se spokoj z tymi swoimi wywodami, czytalem te Twoje wypociny o Qlawym w watku o plebiscycie , to dobre dla gimbusow.Byles na zuzlu.Ale nie jestes kibicem bo chodzisz "tylko czasami" NIE Odpisuj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Andzia

Kolegom z Tarnowa nie wytłumaczysz,oni nie widzą ze wszystkie sukcesy mają kupowane,ale kto bogatemu z corocznymi długami zabroni?Chyba tylko raz coś tam zdobyli swoimi prawidłowo wyszkolonymi zawodnikami-czasy Rolnickiego.Reszta sukcesów to zakupy kosztem innych klubów.Mając średniaków typu Ułamek,Lindgren,Kasprzak,B.Pederssen nie osiągnęli NIC.Teraz mając skład podobny do tamtego-znów brak juniorów,bo Gomólskiego leje pół ligi a Borowicz to melodia przyszłości.Łatwych punktów na juniorce nie będzie.I tak jak piszesz Janowski za Grega to mimo całego szacunku dla wychowanka-bo zapomnieli WTS-u to jeszcze nie ta klasa.A Borowicz tym bardziej nie klasa Janowskiego,a to już duża strata.Mają 4 może 5 zawodników-tu wszystko zależy od Ruska czy będzie tym piątym.Przy braku konkretnego Lidera bo takim nawet Kołodziej nie jest bo są lepsi zawodnicy od niego w lidze i nie patrzę tylko na Polską ligę,ale też na Szwedzką,czy nawet GP.I patrząc realnie to wyścig 15 i 14 nie ma szans na odrabianie np. strat i prędzej biegi kończyć się będą 2-4 [Kołodziej-Madsen]i 3-3[Vaculik-Janowski]I realnie patrząc to max tej drużyny to 4 miejsce,ale prędzej widzę ich na miejscu 5-7 i to tak realnie patrząc bo osłabienie tej drużyny jest bardzo duże.To takie moje zdanie kibica z ponad 20 letnim stażem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Szczeżuja pospolita

Uuuuu widzę, że Night ma kolejne wcielenie prawda koledzy z tarnowa? Wszedzie jest Night. Zrozumcie, że nie tylko On widzi, że nie jesteście bez skazy. Kiedy to do Was dotrze?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.