Wątek dotyczący artykułu

Szeroka kadra Unibaksu: Kto będzie niezadowolony?

Unibax Toruń dysponuje pięcioma wysokiej klasy seniorami. Jednak tylko czterech z nich znajdzie się w podstawowym składzie. Jak to wpłynie na atmosferę w drużynie?

przeczytaj cały artykuł

trzykas

w sumie to masz racje nie pomyślałem, że uwielbiają hejtować Toruń bo nie mają wystarczająco postów dotyczących własnego podwórka. Robiąc sądę byłem przekonany, że będę miał tyle minusów, że na plus w 2015 nie wyjde

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Best76

sprawa kryjoma jest prosta. tylko taki jelen zgodzil sie wejsc w to szamabo z wyborem zawodnika. jasiu zabik nie ejst taki glupi zeby sie sklocic z chlopkamai. a kryjomowi torun lata i zawodnyc tez. wiec nie daj bog przegra jakis mecz przez zla decyzje to ludzie go za jaja powiesza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
czarna ----

własnie Zabik nie chcialby sie klocic tak samo Kowalik a Kryjom ma to gdzies jestes słaby siedzisz nie beda go obchodziły lzy miedziaka badz niezadowolenie innych tak mysle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
trzykas

aż tak optymistycznie nie patrzę w przyszłość choć w Toruniu nie powinniśmy przegrać... nie wiem czy chce mi się uczestniczyć w widowisku z atmosferą gęstą niczym kisiel raz przez Golloba - to aż tak mnie nie rusza przez jeszcze większą zasłonę dymną dla Golloba jaką jest Kryjom... skuteczna zasłona

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Best76

wts, gorzow, gniezno, leszno, polonia, rzeszow, tarnow tu bedzie rzez. ckm, faluabz troche emocji. tak uwazam ze bedzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.