Dyskusja

kanibal

przejdź na stronę użytkownika

RECON_1

wow. 700 giga?:D niezl kolekcja:) wieksza od moje:) a masz ten meczyk gdzies wrzucony na neta zeby sie dalo go podebrac?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kanibal

mam go na chomiku jak masz to tam go znajdziesz zreszta wszystko tam wsadzilem co mam w razie awari dysku bedzie to mozna skopiowac spowrotem

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RECON_1

Hm nie mam chomika ale wifdze ze pora go zalozyc:) jak cie tam znalezc? Tez masz taki nick czy szukac samego meczu i pod czym go wrzuciles?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
kanibal

prosze bardzo tylko tam sa oplaty ja go zrobilem zeby miec to zabezpieczone w razie awari jak zalozysz sie odezwij moze sie powymieniamy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
RECON_1

Mudsze sie tak czy siak zapoznac z tym chomikiem bo poki co z niego nie korzystalem i faktycznie moglbym tam przechowywac swoje filmy i mecze,

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.