Wątek dotyczący artykułu

Padła ostatnia twierdza w TBL! Stelmet zdobył Ergo Arenę!

Kapitalny mecz w Ergo Arenie! W hicie 16. kolejki TBL Stelmet Zielona Góra po dogrywce pokonał Trefl Sopot 108:106, dla którego jest to pierwsza pierwsza porażka we własnej hali.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
dillinger79

Może i nie spieprzył, ale jeśli prawdą jest to że był lekko 'niedysponowany' to mimo wszystko mecz tak się rozwinął że powinien On grać więcej minut. Chociażby zmieniając Mantasa, który dziś grał słabo.
Całe szczęście że mecz wygrany, to cała sprawa [o ile w ogóle jest] rozejdzie się po kościach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
championnn

nie bedzie sprawy bo to wyczyscimy ja usune swoj komentarz tamtego goscia juz usuneli mysle ze dobrze ze hosley dzisiaj posiedzial w czasie meczu na lawce w waznych momentach juz kilka razy pokazal ze moze zawalic :) ale w koncowce jego gra byla zadowaljąca mecz wygrany najwazniejsze :)marcin dzisiaj szalał z faulami nie podobało mi sie, walter też dzisiaj szybko faule nałapał i jeszzce z lawki technik wczul sie w role uvalina :), seweryn pokazał że nadaje sie do drużyny :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gul falubaz

Mantas grał słabo ? To on w końcówce wygrał ten mecz i o to chodzi ,nie zawiódł w najważniejszym momencie . Jeszcze tylko słówko na temat Waltera ,facet gra świetnie gdyby jeszcze tylko w niektórych sytuacjach umiał podzielić się piłką a nie bez sensu pudłował byłby zaje......sty. Gratulacje dla całej drużyny za świetny mecz

| Odpowiedz
blokuj
championnn

oskarżanie walter ze sie nie dzieli pilka jest smieszne walter napedza ta druzyne i prawie zawsze trafia wiec nikt nie ma mu za złe kilku pudel no mantas miał końcówke(rzuty wolne) udana ale kilka pudel za 3 zaliczył w czasie meczu

| Odpowiedz
blokuj
gul falubaz

Kolego to nie jest parę pudeł .Sprawdź sobie statystyki Hodga 53% skuteczności za 2, 30% za 3, 88% za 1 .Dokładnie tak samo jak Mantas który jest gorszy tylko za 3-22% .Zdobywa tyle punktów tylko dlatego że ma pozwolenie rzucania kiedy chce . 53 i 30 procent to w sumie nie jest nawet połowa oddanych rzutów.Pozdr

| Odpowiedz
blokuj
championnn

ja wiem ze ty byś wolał żeby bło 100 procent ale tak rzadko bywa, u nas w druzynie z rzutami słabo kto ma rzucać jak nie hodge ? i wyjasnij swoje oskarżnie że hodge nie dzieli sie piłka jest komiczne :) pozatym jak jestes taki HO HOjrak to zobacz staystyke z osttaniego meczu eurocup 7/7 za 2,3/6 za 3,4/4 osobiste chyba jednak wolno mu duzo rzucac pozdro

| Odpowiedz
blokuj
dzemba_zg1

Juz druga wypowiedz pro w Twoim wykonaniu :) Zgadzam sie w pelni, rzuca bo taka jego rola, moze tutaj nie byla na najwyzszym poziomie ale 53% za dwa to jest skutecznosc na dobrym poziomie, nie orientuje sie gosc i pisze, jakby widzial 1 mecz kosza. Nie ma co z nim polemizowac, nie ogarnia kompletnie, pewnie mysli ze 75-80% to taka powinien miec. W eurocup pokazal klase Hodge, zreszta nie tylko tam, na mega skutecznosci, dzisiaj gorzej co nie zmienia faktu ze rozegral dzisiaj bardzo dobre zawody

| Odpowiedz
blokuj
dzemba_zg1

hehe tutaj michalzg, zbanowali mnie nie wiem za co :P wiec Twoje wypowiedzi znam az za dobrze :D dzisiaj do rzeczy, nie powiem :) Milego wieczoru :D

| Odpowiedz
blokuj
championnn

michałku wspaniały hahahaahah ciekawe za co cie zbanowali pewnie byłeś nie winny hahahahaha :) pewnie za dużo postów obraźliwych pisałeś i uzywałeś wulgarnych słów!!!!!!!!!!! pozdrawiam pierwszy ban to chyba na tydzień co ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
dzemba_zg1

Jaki pierwszy, co Ty, sadze sporo na zuzlu to mnie banuja czesciej :D Dzisiaj za wykropkowane albo za "debila" dostalem, ale tylko do jutra wiec luzik, ale ze meczyk byl to mowie nie bede sobie zalowal i nowe konto poszlo :D

| Odpowiedz
blokuj
gul falubaz

Widzę że nie ma sensu dalsze udawadnianie ci czegokolwiek ,statystyki są bezlitosne i te ma takie same jak Mantas a liczba zdobywanych pkt zarzuciła Wam klapki na oczy . Tak jak napisałem wcześniej uważam ze Walter to świetny gracz ,tego nie neguję . Chodzi mi tylko o rzuty oddawane zbyt pochopnie, często z nieprzygotowanych pozycji w sytuacji gdzie podanie otwierało by drogę do kosza lub czystą pozycję rzutową dla partnera, nie mam pretensji o rzuty z czystych pozycji nawet jak są niecelne . Obejrzyj sobie powtórkę dzisiejszego meczu ,takich sytuacji nie brakowało ,choć było ich mniej niż zwykle.Dobranoc

| Odpowiedz
blokuj
dzemba_zg1

obejrzyj sobie wiecej niz jedno spotkanie, Mantas mial dzisiaj tyle bledow, odpalow, w obronie tez mijany dosc latwo, nie ma porownania pomiedzy nim a Walterem. Mantas zagral dobrze na koneic, te wolne ale poza tym mogl skonczyc mecz bez dogrywki a rzucil za 3pkt bez sensu jak bylo ful czasu. Zobacz 3 ostatnie spotkania Hodgea, na przełomie tygodnia rzadził wszędzie, razem z braciakami z Serbii rozbili Asseco, Cajasol a dzisiaj poprowadzili Stelmet do zwyciestwa nad Treflem. To jest sila. Czekam na Hosleya i jego lepsze spotkania, bardziej rowne niz dotychczas i bedzie final :D

| Odpowiedz
blokuj
championnn

no ja ciebie rozumiem że ty oglądasz sobie meczyk na spokojnie w tv i masz powtórki mnostwo czasu na analizę sytuacji i budzi sie w tobie trener :) ale koszykókwa to dynamiczna gra i wszystko zmienia się bardzo szybko mam nadzieję że sztab szkoleniowy wezmie twoje cenne wskazówki do siebie pozdro :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
dillinger79

Przeczytaj sobie mój pierwszy komentarz odnośnie całego meczu.
Ale powtórzę to jeszcze raz: Mantas do czasu owych wolnych zagrał słabiuteńko. Wcześniej napisałem o tym bardziej szczegółowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.