Wątek dotyczący artykułu

Padła ostatnia twierdza w TBL! Stelmet zdobył Ergo Arenę!

Kapitalny mecz w Ergo Arenie! W hicie 16. kolejki TBL Stelmet Zielona Góra po dogrywce pokonał Trefl Sopot 108:106, dla którego jest to pierwsza pierwsza porażka we własnej hali.

przeczytaj cały artykuł

Cuachic

Gratuluję Zastalowi wygranej. Byłem na meczu. Emocje niesamowite szkoda tylko ,ze to nie my wygraliśmy , ale taki jest sport :)Co do statystyk to przegraliśmy zbiórki i w skuteczności z osobistych reszta była na plus dla Trefla. Część z Was jedzie teraz nieźle po naszym rozgrywającym , ze jest pewny siebie i troszkę kozaczy w wywiadach. Panie i Panowie a czy część z Was nie robi teraz tego samego ? Ktoś kto nie interesuje się koszem wchodząc na to forum pomyśli że Zastal ma już koronę mistrzów i co najmniej top 16 Euroligi .Co byście pisali gdyby jedna akcja poszła w druga stronę i wynik byłby odwrotny ? Mecz był niesamowity i doceniam Zwycięstwo Zastalu na wyjeździe , Waszą radość w pełni rozumiem , ale wpisy typu , Turner może byty czyścić itp. są troszkę nie na miejscu. U nas najsłabszy był nie któryś z zawodników tylko Klub Kibica , który chyba swoimi przyśpiewkami spod budki z piwem chyba tylko sam siebie nakręca. Po dopingu starego Prokomu Trefla został cień. Pozdrawiam wszystkich kibiców i gratuluje wygranej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dzemba_zg1

ja bym napisał że nic się nie stało, już pisałem podczas spotkania, bo dwie wyrównane, dobre ekipy się spotkały, mające świetnych zawodników, więc nie wstyd przegrać w takim spotkaniu. Udało się Stelmetowi, ale gdyby Trefl wygrał nie byłoby to niesprawiedliwe. Ja również gratuluje fajnego posta, postawy zespołu i zazdroszczę emocji na żywo :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.