Wątek dotyczący artykułu

PGE Turów bez szans z Khimkami

PGE Turów Zgorzelec nie dał rady sprawić niespodzianki i w stolicy Rosji pewnie triumfowali gospodarze - Khimki Moskwa, którzy wygrali 91:72 dzięki świetnej postawie Petteri Koponena, autora 20 oczek.

przeczytaj cały artykuł

Pinkney

Nie ma co, różnica co najmniej 2 klas... Khimki na pełnym lajcie, piękne akcje, dużo ruchu, ciekawych schematów i dzielenia się piłką(30 asyst) i mega skuteczność, czasem z ręką na twarzy,ale cóż oni pewnie będą w Final 8 Euroligi i zapewne w finale VTB( o ile z finansami się tam ułoży) A u nas w tym meczu padaka, chłopaki zmęczeni ostro, w 9 tylko przyjechali, cała drużyna tylko 10 asyst...Niech już nas tak nie trzymają w niepewności, mogliby do meczu z Treflem tego Mike'a już ściągnąć :) Aha Stelmach i Wichniarz? ja ich nie widzę w tej drużynie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komornik

Porównując statystyki Stelmacha z ZG i Turowa widać jedno jest tak samo słaby jaki był. Mało tego po co komuś PF rzucający tylko i wyłącznie za 3 ? W poprzednim sezonie w ZG Stelmach grał więcej pod koszem a teraz nawet o tym nie myśli tylko od razu ustawia się za 3.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dzemba_zg1

dokladnie, nie mam pojecia po co taki pf, to jakis zart, w ostatnim meczu w TBL tylko za 3pkt rzucal, chyba 2/6, dla mnie to pomylka.

| Odpowiedz
blokuj
Łukaszek z Falubazu

No i widzicie tam w Turowie jaka perełka wam się fartła. Jak patrzę na osiągnięcia Stelmacha to widzę powody ochoczego oddania go przez Stelmet. To było czyste urealnienie kosztów, Zastal wówczas był słaby i z Turowem (z którym przegrał zaraz po odejściu Stelmacha przegrałby i ze Stelmachem). Myślę że jak Turów na to patrzy to boli ich te 30 tyś miesięcznie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.