Wątek dotyczący artykułu

Daniel Castellani: Wiem, co czują w Bełchatowie, bo nas też dopadła plaga kontuzji

Zespół ZAKSY Kędzierzyn-Koźle po wygranej z Jastrzębskim Weglem obronił pozycję lidera rozgrywek. Daniel Castellani nie ukrywa jednak, że wysoka forma nie musi zdecydować o zdobyciu złotego medalu.

przeczytaj cały artykuł

maro

to nie byłaby dobra opcja. Rucek również ma znakomity serwis a w obronie gra jak rasowy libero. uzupełniają się więc ze znacznie lepszym w ataku Fontelesem i zbilansowanie jest niemal idealne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eroll

A Fonteles nie ma znakomitego serwisu? Chodzi o to, że jakkolwiek Ruciak jest uniwersalny, to w zadnym elemencie nie jest świetny. Sytuacyjna piłka i gościa nie ma. Najsilniejsze ekipy świata mają na obu przyjęciach armaty, a nie ukrytego libero. Jeśli gdziekolwiek szukać słabego punktu Zaksy,to zawsze będzie to Ruciak.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
maro

napisałem, że Ruciak RÓWNIEŻ ma znakomity serwis, więc chyba logiczne że Fonteles też go posiada. jesli chodzi o piłki sytuacyjne to dotyczą one przecież ataku a więc tez napisałem o tym że Fonteles jest w tym lepszy (znaczy się że przeczytałeś bez zrozumienia)w obronie lepszy jest jednak Ruciak a bez obrony żadna drużyna nie wygra, dlatego stwierdziłem że jest zachowany odpowiedni bilans

| Odpowiedz
blokuj
siatkasz

Popieram Twoje zdanie, Ruciak bardzo dużo wnosi w grze defensywnej drużyny zaczynając od przyjęcia na obronie kończąc. On w drużynie jest od czarnej roboty, nie tak efektownej, ale bardzo potrzebnej. Akurat wypominanie mu ze jest slaby z sytuacyjnych jest bez sensu bo takie piłki w większości idą do atakującego. Do niego guma posyła szybkie rozegrane piłki z którymi sobie radzi.
ZAKSA jest w tym roku najrówniejszą ekipą z bardzo dobrą zagrywką. Jeśli nie zejdzie z nich powietrze, będą na prawdę trudni do powstrzymania. Kibic JW

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Eroll

Fonteles ma bardzo solidne przyjęcie, nie ma potrzeby w tej drużynie dodatkowo zabezpieczać tego elementu. Po drugie, nikt nie mówi,że Zaksa obecnie nie ma bilansu,po prostu można byłoby stworzyć jeszcze silniejszy skład kosztem zawodnika, który jest tylko i wyłącznie postacią defensywną. Argument,że bez obrony nikt nie wygra jest śmieszny-w Trentino obrony nie ma, wszyscy zawodnicy są ofensywni i chyba dlatego nie mają przeciwnika. To samo z reprezentacją Rosji. Apropo Trentino-właśnie przez rozpaczliwe czapy na Ruciaku Zaksa przegrała wszystkie końcówki. Koniec końców dla mnie to zawodnik totalnie przereklamowany. W obronie żaden magik, po prostu fajna zagrywka i przyjęcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.