Wątek dotyczący artykułu

Oliver Stević: To wielkie zwycięstwo naszego zespołu

Stelmet Zielona Góra odniósł kolejne ważne zwycięstwo w rozgrywkach TBL. W ostatniej kolejce pokonał Asseco Prokom, a teraz odprawił z kwitkiem kolejnego kandydata do tytułu - Trefl Sopot.

przeczytaj cały artykuł


dzemba_zg1

Zadnych wzmocnien nie potrzeba, jest dobrze. Mamy duza rotacje i na wysokim poziomie w obcokrajowcach, co do polakow to moim zdaniem wystarczy. Po co kupowac wysokiego polaka i zabierac minuty Borowikowi lub Stevicowi? Hosley posiedzi sobie, bedzie mial mniej minut, trudno, jak bedzie w formie to bedzie wiecej gral. Nie ma sesnu zabieranie minut serbom skoro sa swietni !!!!! Do tego uszczuplac kase klubu, dla mnie nonsens. Borowik jest swietnym transferem i wystarczy na ten rok, z tym skladem i tak spokojnie mozemy powalczyc o final, nie ma co przeginac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Reixen ZG

Chodzi chyba o to, żeby była większa rotacja. Jednak meczy trochę jeszcze jest przed nami. W pucharach nie ma z tym problemu, gdyż tam można wystawić jaki się chce skład, natomiast w PLK zawsze dwaj Polacy muszą być. I tutaj robi się mały problem. Chociaż nie musi być czarno jeśli Seweryn będzie punktował tak jak w ostatnim meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.