Wątek dotyczący artykułu

AO: Hiszpański wojownik rywalem odrodzonego Jerzego Janowicza w walce o IV rundę

Nicolas Almagro będzie rywalem Jerzego Janowicza w III rundzie wielkoszlemowego Australian Open. Hiszpan pokonał rodaka Gimeno Travera 6:4, 6:1, 6:2.

przeczytaj cały artykuł

S e t h

Ogólnie zwykle się dzieje, jak dwa temperamenty się spotykają - czegokolwiek by ten temperament miał nie dotyczyć i chodziło np. o bycie pomylonym ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jewel

Jeśli chodzi o Nicolasa to on samym spojrzeniem może przestraszyć ;) Nie ukrywam, że go nie lubię po prostu. Iskry mogą się sypać jak jakieś niejasne sytuacje będą albo np. Almagro dostanie piłką ;) Ale najważniejszy jest wynik meczu, nastawiam się na walkę do końca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
S e t h

Mi Almagro jest zwyczajnie obojętny. Kompletnie bez-emocjonalnie podchodzę do jego osoby, tak jak i do samej jego gry.
No na pewno Janowicz powinien się 2 razy zastanowić, zanim postanowi mu zagrać na ciało :)
O wynik się obawiam i od razu mam przed oczami starcie Kubota na Wimbledonie z innym Hiszpanem, Lopezem, gdzie wszystko pięknie szło przez niemal 3 sety, z tego co pamiętam była i piłka meczowa i niestety spotkanie się odwróciło i górę wzięło doświadczenie Lopeza.
Fajnie by było, gdyby spotkanie wyznaczyli w sesji wieczornej na jednym z głównych kortów. Myślę, że śmiało mogłoby konkurować ze starciami Djokovica ze Stepankiem, czy Ferru z Marcosem, bo tak naprawdę z tej połówki drabinki tylko te wydają się najatrakcyjniejsze - przynajmniej na papierze.
Organizatorzy powinni jednak dostrzec, co prezentuje sobą Janowicz i co wnosi - jaki powiew świeżości.
To należy promować, bo to tylko z korzyścią dla całych rozgrywek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.