Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Kasprzak nowym kapitanem Stali

Krzysztof Kasprzak został mianowany nowym kapitanem Stali Gorzów. Zawodnik funkcję tę w polskiej lidze będzie sprawował po raz pierwszy.

przeczytaj cały artykuł

Broda kssg

Uważam że Kasper poradzi sobie jako kapitan.W sezonie 2012 mnie jako kibica staleczki nie zawiódł. W decydujących biegach potrafi pojechać na 100% i wygrać ( pokazał to w 15 biegu pierwszego meczu finałowego). Krzysiu miał świetną końcówkę sezonu i znacząco przyczynił się do srebrnego medalu. Gdy większość zawodników opuszczała nasz klub po tym sezonie z różnych względów ( pomijając tutaj oczywiście PUKa i Bartka którzy nadal są z nami) to Kasper został na dwa lata i za to go szanuje (nie tylko jego ale i Nielsa, Bartka i całą drużynę). Podsumowując Kasper wg. mnie zasłużył sobie na bycie kapitanem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Broda kssg

Dokładnie też tak myślę ! Wierzę że będziemy czarnym koniem w nadchodzącym sezonie. Może nie mamy dream teamu, ale za to jest fajny ciekawy skład który na pewno odda serce na torze i sprawi niejedną niespodziankę !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.