Wątek dotyczący artykułu

Władysław Komarnicki: Kibice nie znoszą dream teamów

Honorowy prezes gorzowskiej Stali - Władysław Komarnicki jest zdania, że tegoroczne rozgrywki ENEA Speedway Ekstraligi będą niezwykle wyrównane.

przeczytaj cały artykuł

Pablo_FG

Jaka nagonka na Władza. Prosty z niego chłop a tyle emocji w niby inteligentnych ludziach wyzwala. Jeszcze większymi od niego hipokrytami jesteście szczególnie banda z myszogrodu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stalowy Jureczek

Oni powinni martwić się o swoje podwórko

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Robert Jagiełowicz jest zaniepokojony przebiegiem prac na stadionie żużlowym. Po wyburzeniu wieżyczki przy W69 nic się nie dzieje. W poniedziałek ma dojść do spotkania z firmą Sport Halls.- Rozmawiałem poważnie z prezesem firmy o tym, że nie podoba mi się to, na jakim etapie jesteśmy. Dostałem chyba już siódmą wersję koncepcji tego jak ma to wyglądać. Co prawda nie jest siódma, coraz to inna wersja, tylko my nanosimy uwagi, pokazujemy co jest źle. Oni to poprawiają, ale trwa to stanowczo za długo także mam nadzieję, że w najbliższych dniach będę mógł tę koncepcję zaakceptować. Na poniedziałek jesteśmy umówieni na spotkanie. Mam nadzieję, że odbędziemy jedną z takich ostatnich rozmów i rozpocznie się w końcu praca - powiedział na antenie Radia Zachód Robert Jagiełowicz.

chyba, że będą jeździć w Jasieniu lub Lubsku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stalowy Jureczek

Do inauguracji sezonu pozostało jeszcze 1,5 miesiąca. Zobaczymy jakie następne wirtualne wieści ujrzą światło dzienne. Ostatnio coraz więcej nowinek z życia klubów ukazuje się, nie tylko lubuskich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
waldzior

Spokojna Twoja rozczochrana. Poprzednio jak mieliśmy na początku sezonu problemy z Alstalem, to sezon ów skończył się złotem. Teraz zapowiada się powtórka z rozrywki:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
MarkoS

Do Równego będę jeździł a zobaczę. Za to na stadionie w Gorzowie w przyszłym sezonie będziesz miał tańszy słonecznik i popcorn... I zobaczysz Wandę z Kolejarzem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.