Dyskusja

KSF_NS

przejdź na stronę użytkownika

KSF_NS

a tam odrazu cierpieć :D satysfakcja jest, że się dopingowało tak mocno. Co do kobiet i ich gardła to trafiłaś właśnie w sedno :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
KSF_NS

Byłem wczoraj w ZG to widziałem 3 koparki, które przewalały ziemie. Co oni mają teraz robić jak to -10 jest ? Paranoja

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSF_NS

hehe oni sobie mogą gadać, przynajmniej tym sobie troche humor poprawią. Większość teamów nie mają z nami szans. :) Licencji nam nie zabiorą :) Pewny jestem że stadionu nie zrobią w terminie :P. Niestety zrobią jakąś tymczasową i będą robić w trakcie sezonu. Paa :>

| Odpowiedz
blokuj
KSF_NS

Szczerze to nie doczytałem o tych odszkodowaniach. Co chwile jakieś nowe informacje, żę aż sie niechce tego wszystkiego czytać. Również dalej nie wiem o co chcodzi z tymi tłumikami. Co do stadionu to powoli się coś rozkręca, ale jestem przekonany, że jak zima będzie jeszcze trzymać do nie zdąrzą z budową.

| Odpowiedz
blokuj
KSF_NS

Dla tego ta część "speedwaya" mnie nie interesuje. Nawet nie czytam tych wypocin o ubezpieczeniach itd. Nieche mi się nawet czytać co oni znowu za głupoty wymyślają.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
KSF_NS

Kase to my mamy :). Zawsze tak było, nie ma co się przejmować. Ja jak czytam naprawdę wypociny jednych czy drugich na nasz temat to się śmieje. Szczególnie jak pan honorowy prezes zółtków i jego wypowiedzi na nasz klub. Wtedy mam napad śmiechu :D. Tak trzeba do tego podejść.

| Odpowiedz
blokuj
KSF_NS

Ja jestem przekonany, że on tak na poważnie :D Więc ma w tym łbie poprzestawiane. Każdy ma już dość go i się nie dziwie :)

| Odpowiedz
blokuj
KSF_NS

Czasami mam wrażenie, że ci w pracy mają lepiej... No może kiedyś będę żałował, ale teraz mam dość szkoły i najchętniej poszedł bym do roboty. Ze szkoły przychodze tak zmęczony, że poprostu mi się nawet nic niechce. Chodze do "Elektryka" :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.