Wątek dotyczący artykułu

Robert Dowhan: Większe pieniądze dla klubów, które osiągną najlepszy wynik

Robert Dowhan jest zadowolony z faktu, iż mecze ekstraligowe transmitowane będą przez platformę NC+. Senator RP liczył jednak, że podział pieniędzy dla klubów za transmisje będzie inny.

przeczytaj cały artykuł


BRATTEATUS

Zastanawia mnie jedna rzecz. Tyle osób krytykuje dzisiejszą wypowiedź Różowego i zastanawiam się o co chodzi.?
Czy wszyscy w pracy dostajecie te same pieniądze?
Czy ktoś kto pracuje na pół etatu dostaje te same pieniądze co pracujący na cały etat? Jeżeli macie takie socjalistyczne poglady to czemu SLD nie jest przy władzy???:)Czemu ktoś kto organizuje 9 zawodów ma dostać te same pieniądze co ten który organizuje ich np 11?
Jeżeli w piłce to działa i nikt nie narzeka to czemu tu ma być komunizm? Czemu mają być nagradzani Ci którzy kierują klubami a się na tym nie znają? Którzy narobili długów i nie potrafią teraz sklecić normalnego skladu?
Pytan jest znacznie więcej i uważam że zamiast pluć tu nienawiścią z nudów bądź glupoty to zastanowcie się troszeczkę nad tematem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zawodowiec

w Twojej pracy wszystkich zatrudnia jeden pracodawca. a tu telewizja nie jest pracodawca zadnego klubu. idz poszukac inny przyklad niz "sprawiedliwosc".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.