Dyskusja

kanibal

przejdź na stronę użytkownika

TATOO

Drogi Piotrze ! Musisz wziąć na mnie poprawkę bo stosunkowo jestem młodym człowiekiem , na żużel zacząłem chodzić wtedy kiedy Unia zdobywała srebro i miałem wtedy 8 lat , ponadto od początku swojej kariery pracuję na zmiany i dlatego bardzo wiele meczy mnie ominęło :( A jeżeli chodzi o Roberta to faktycznie jest poniekąd moją rodziną bo matka mojego ojca i matka Mariana były siostrami . A tak przy okazji kilkakrotnie z tego konta pisał mój ojciec który przygodę z żużlem rozpoczynał kiedy Z. Pytko zdobywał Mistrzostwo Polski W 67 roku.Dlatego niektórzy mylą mnie z Nim . Od pewnego czasu nie udostępniam ojcu mojego kompa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kanibal

Wiesz ja tez nie taki az stary jestem moze nie az tak jak jeden pacjent ktory nam ublizal NAM KIBICOM JASKOLEK zawsze na forum i dalej to robi wciska mi i innym tutaj ze mam 48 lat musial mnie z kims pomylic bo na moje 30 urodziny nasi zdobyli zloty medal DMP a to niecale 9 lat temu bylo wiec rachunek jest prosty jeszcze 4 z przodu nie mam na liczniku mojego zycia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.