Wątek dotyczący artykułu

Robert Dowhan: Większe pieniądze dla klubów, które osiągną najlepszy wynik

Robert Dowhan jest zadowolony z faktu, iż mecze ekstraligowe transmitowane będą przez platformę NC+. Senator RP liczył jednak, że podział pieniędzy dla klubów za transmisje będzie inny.

przeczytaj cały artykuł


sibi-gw

Transmisje z meczów EL odbywają się już dobrych kilka lat. Wtedy jakoś pan senator nie miał zastrzeżeń do podziału pieniędzy z owych transmisji. Teraz natomiast po solidnych zakupach i co z tym związane wydatkach dostrzegł same wady tegoż podziału.
Z drugiej zaś strony ten pomysł jest całkiem logiczny. Tyle tylko, że spóżniony. Wiedząc kto jakim potencjałem dysponuje w danej chwili Dowhan doskonale zdaje sobie sprawę, że lwia część tego tortu przypadnie jemu.
Jednak jego dążenie do tego celu może być zrealizowane. Otóż nie znając jeszcze wyników z tego sezonu ani składu ligi na przyszły sezon spokojnie można taki zamysł wprowadzić od 2014r. Każdy z prezesów zapowiada przynajmniej walkę o pierwszą czwórkę, czują się mocni więc nie będą mieli nic przeciwko aby podział ten wszedł od nowego sezonu. Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BRATTEATUS

Różowy jest przyjacielu w pierwszej 4 od wielu lat więc tegoroczne transfery nic tu nie miały znaczenia. Druga sprawa to to że liga w tym roku jest bardzo wyrownana i mistrzostwo może zdobyć kilka druży wiec nie rozumiem dlaczego większość z Was myśli że Różowy myśli tylko o sobie. ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.