Dyskusja

KSF_NS

przejdź na stronę użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika
KSF_NS

Możliwe, że jeszcze uczą, ale ja z nimi nie mam zajęć ;D NIe mam również elektrotechniki :D Jestem na kierunki mechatronik ;:D Ot, takie nowy dziwne nazwy. Już niedługo się wyluzuje, jak ruszy sezon ;D teraz mecze w sobote i w niedziele, więc troche zapomne o tej całej szkole :D Poprostu już mam dość siedzenia i słuchania. No, cóż.. trzeba wytrzymać :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSF_NS

tak w skrócie Ci napisze. Jest to np. programowanie maszyn, komputerów. Trzeba umieć maszyne zaprogramować, aby działała :) w skład tego wchodzi informatyka :) więc zawód moim zdaniem jak najbardziej przyszłościowy :D Wkońcu era komputera

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSF_NS

Szczerze ? Poszedłem tam bo przyjaciel poszedł ;) Ja sam do końca nie wiedziałem co chcem robić, ale wsumie bardzo mi się to podoba. Teraz jest pełno komputerów, więc robote pewnie jakąś znajde. A jak nie to wyjade :) Może i do cioci do Włoch...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.