Dyskusja

KSF_NS

przejdź na stronę użytkownika

KSF_NS

Colle Di val D'elsa właśnie w Toskani. Piękne okolice. Co do wyjazdu to oczywiście, że się stąd nie rusze. Chociaż... Nie wiadomo jak to będzie dalej. Narazie nie planuje i nie mam takiego zamiaru ;) Dodam, że jak jechałem do Włoch to przejeżdżałem w twoich okolicach :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
KSF_NS

Heh.Grosseto jest jeszcze dalej i bardziej nad morzem :)Nie wiem kiedy następnym razem będe we Włoszech. Być może na wakacje, ale to jade busem więc... :) Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSF_NS

Siena, Florencja, Pisa, Follonica :) 25h w busie jechałem rok temu. Włochy, piękny kraj, który został obklejony ponad 100 vlepkami Falubazu :)

| Odpowiedz
blokuj
KSF_NS

haha :D Ja jedynie podpowiem, że jak vlepiałem vlepy po mieście to na drugi dzień większość była juz pozdrapywana, albo już ktoś ja próbował zdrapać. Więc twoje grafitty już by na pewno długo nie przetrwało :D Pozostanie Ci zrobić sobie Falubazowy pokój;D heh

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.