Wątek dotyczący artykułu

Walka Szpilka - Zimnoch odwołana!

Nie dojdzie do skutku walka Artur Szpilka - Krzysztof Zimnoch zaplanowana na 23 lutego w Ergo Arenie. "Szpila" wyjaśnił, dlaczego nie może boksować w tym terminie.

przeczytaj cały artykuł

arekc84

hahaha a Zimnoch podpisał umowę na ta walke?? bo z tego co wiem to jeszcze tego nie zrobił. Przecież Szpila by go na tym ringu zabił

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Jak mało wiesz o boksie.Twój Arturek w ciężkiej walce z Mikiem został poważnie naruszony[2x dechy]Dobrze zdaje sobie sprawę z tego jego sztab szkoleniowy szczególnie taki fachowiec jak Łapin.A Zimoch to nie ułomek zobacz jego walki na YT.Na kadrze prał Arturka jak kota posyłając go nawet na deski.Dopuszczając do tej walki sztab Szpili wie ze to koniec moze być jego drogi na szczyt w co ja jako stary kibic tak wątpię.Bo Artur oprócz ciosu nie potrafi nic i tacy zawodnicy jak Zimoch go spokojnie wypunktują.

I nie pomoże nawet takie sedziowanie że nic nie było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
robko

Madre slowa,Szpilka jestm jeszcze nie zbyt dobrym bokserem,uwazam ze Zimoch dopieprzyl by mu,sprawa jest prosta,sztab boi sie walki ze Zimochem,a pieprzenie Lapina o dwoch nokdaunach mozna se w buty schowac,tego pierwszego to wogle nie bylo.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Rosario

Dziecko co to za walkę wstawiłeś co to za przeciwnik tego Zimnoch ten przeciwnik to zwykły kotlet do bicia zero techniki zero ciosu tylko skakał jak małpka w ringu przy mocniejszym rywalu to nawet prawy Zimnocha jest słaby i wtedy Zimnoch na punkty jak nie wygra to jest w czarnej dupie za przeproszeniem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Penhal

Do kogo piszesz dziecko?Mam w kolekcji takie walki takich bokserów co Ty na uszy nie słyszałeś,o książkach nie wspomnę.Chcesz dyskutować to dyskutuj a nie wyzywaj od dzieciaków.Ja wstawiłem pierwszą z brzegu walkę Zimocha tak zęby nie którzy mieli obraz jak boksuje.Wygrywał z Arturem amatorsko i na zgrupowaniach kadry.Sam nasz mistrz P. skrzecz daje szanse 50-50 a dobrze zna ich obu.Jest jego wywiad na YT.Z jednym co się zgadzam to terner Łapin dobrze wie co robi,po po nokaucie czy nokdaunie w lidze zawodnik musiał mieć obowiązkowo 6 tygodni przerwy czy mu się podobało czy nie.A jak sam widziałeś walka z Mollo nie była spacerkiem.Trzymaj kciuki za Arturkiem i czekaj do 20 kwietnia [Rzeszów]a wtedy porównany sobie.

| Odpowiedz
blokuj
Rosario

Walki Zimnocha:

Krzysztof Zimnoch - Ashram Abdulrahman
Michał Gerlecki vs Krzysztof Zimnoch
Krzysztof Zimnoch Vs Abdelhadi Hanine
Krzysztof Zimnoch vs Sebastian Tuchscherer
Krzysztof Zimnoch - Tsolak Ananikyan

po tych nazwiskach widać że to nie wybitni bokserzy bardziej chłopcy do bicia a jak byś dobrze się przyglądną to pierwszego liczenia w walce z Molo nie powinno być bo najpierw Molo go ściągną rękami do parteru a potem zadał cios że sędzia się spóźnił z reakcją to tak wyszło jak wyszło ale reasumując Zimnoch dużo szczeka nic więcej ale robi to sposób taki że nie używa wulgaryzmów i dlatego się Wam wydaje super ziom a Szpilka mówi prosto z mostu bo to prosty chłopak z dużym sercem do walki i bardzo dużym talentem bo gdy Zimnoch próbował się wybić to staną w miejscu a Artur talent rozwiną i idzie do przodu cały czas podczas gdy Zimnoch stoi w miejscu Molo to by rozniósł Krzysia tak jak i McClain który Szpilce złamał szczękę ciosem i mimo to Artek poszedł walczyć i wygrać więc sorry ale Zimnoch niech szczeka sobie dalej bo tylko tyle mu teraz zostało bo więcej nic nie jest w stanie pokazać

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Szpilka ma też WIELKIE nazwiska? Ok.Teraz Mollo.Obaj są na początku drogi na szczyt??? Zimoch stoczył 13 walk wygrywając 10 przez Nokaut jedna chyba drugą remisując po 4 rundach.Sosnowski tez nabijał rekord z kelnerami?Takie sa drogi na początku kariery.Mam fajny link do ciekawej strony.Poczytaj.
http://www.bokser.org/...el3_PL.jsp

| Odpowiedz
blokuj
Rosario

w sumie na tej stronie żadnych sensownych informacji nie ma powiela się to co na innych portalach ale narazie to Artek jest na lepszej drodze jeżeli chodzi o rozwój niż Zimnoch, Krzysiu żeby z Artkiem wygrać to musiał by się cofnąć w czasie tak żeby Artek miał 17 lat wagę niecałe 80 kg i zaczynał boksować tak jak to było wtedy gdy Zimnoch z nim wygrał.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

W każdym razie ja nie skreślam ani tego ani tego.Bo w boksie jak mówił Kulej silnych nie ma są źle trafieni.Pamiętasz walkę Ali -Foreman?Foreman zmiatał wszystkich z ringu,a przegrał przez KO.Czas pokaże podyskutujemy wtedy.Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Rosario

Nie tylko Ali Foreman bo wg mnie Klitshko Vitalij został skrzywdzony podczas walki z Lennoxem i wg. mnie sędzia powinien puścić walke ale jak widzieli wszyscy że Lennox chodzi na gumowych nogach to przerwali ale nie ma co przytaczać historii bo co jak co ale Krzysiek i Artek to będzie bardzo ciekawe starcie
Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.