Wątek dotyczący artykułu

Środa w Bundeslidze: Grosskreutz przywiązany do Borussii, "Guardiola niczego nie gwarantuje"

Kevin Grosskreutz nie ukrywa radości z powodu przedłużenia kontraktu z Borussią Dortmund. Roman Weidenfeller uważa, że żaden piłkarz mistrza Niemiec nie ma powodu, by przechodzić do Bayernu Monachium.

przeczytaj cały artykuł

MichaiłROW

Według mnie Weidenfeller wcale nie ma 100-procentowej racji... Skoro to prawda co niedawno pisały media, że lewy zarabia 1,5mln a taki Reus czy Goetze po 4,5mln i nie chcą lewemu zrównać zarobków do tej dwójki to jest to dla mnie czysta dyskryminacja tym bardziej że lewy jest czołowym zawodnikiem Borussi i całej BL. Może i ma w Borussi zagwarantowane występy ale jeżeli ma się dać dyskryminować to życzę borussi żeby odszedł, może wtedy by zrozumieli co stracili...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rom

Nie wiem jakie medie czytasz. Ale w Niemczech pisza ze ma tyle zarabiac co Hummels,Goetze i Reus a jemu to malo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.