Wątek dotyczący artykułu

Mecz w Płocku nie odbył się! Walkower dla Piotrkowianina!

Środowe spotkanie Orlen Wisły Płock z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski nie doszło do skutku! Na czas nie zjawiła się ekipa medyczna w związku z czym Piotrkowianin wygrał walkowerem!

przeczytaj cały artykuł

into the vortex

No, ale co Ty chcesz udowodnić? Wiadome jest, że wygralibyście dziś i wygracie w play-offach, jeśli się do nich dostaniemy. Wiem, że ciężko to zrozumieć, ale czasem zwycięża chłodna kalkulacja. Zapewne nikt z Was (ja również) nie zna sytuacji Kipera, ale być może jest tak, że utrzymanie to jedyna opcja na funkcjonowanie szczypiorniaka w Piotrkowie. Ok, moje tłumaczenie jest nieco pokrętne, bo ja też wolałbym dziś uczciwie przegrać niż wygrywać przy zielonym stoliku, ale stało się. Dziwi mnie, że prawie nikt z Was się nawet nie zająknie nt nieudolności organizatorów - czyt. władz Wisły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nafciarz

Nieudolności władz Wisły? Jeszcze raz przytoczę cytat:

Prezes SPR Wisła Płock Andrzej Miszczyński zaprezentował dokument potwierdzający zamówienie służb ratowniczych z dwudniowym wyprzedzeniem na 6 lutego, na godzinę 17.00.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
adam_zks

Kurna już nie wytrzymuję człowieku ! 10 razy sie to samo pisze i nic do łba nie dociera.Klub nie zawinił,zawinił dyspozytor pogotowia.Miszczyński mówił że wszystko z ich strony zostało zapewnione wina nie jest po stronie klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Jesli okaze sie,ze Wisla zawalila organizacyjnie to mozemy miec pretensje tylko do siebie i Piotrkow zrobil dobrze,ze to wykorzystal.Jesli natomiast potwierdzi sie,ze sluzby medyczne zostaly zamowione z 2-dniowym wyprzedzeniem i Wisla przegrala nie majac na to wplywu, to zawodnikom z Piotrkowa pewna czesc ciala w inna czesc ciala !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
KESON

Z tego co wiem służby były zamówione na godzinę 17-tą powiedz mi jaka jest wina klubu i zawodnikow że nie przyjechały na czas ? Rozumiem, że nie ma znaczenia czy spóźniły sie dwie minuty czy 2h. Przyjazd medyków nie zależy od organizacji w klubie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
into the vortex

Ok, teraz dotarłem do info od Miszczyńskiego. Faktycznie nic nie usprawiedliwia Piotrkowa - no może poza czysto merkantylnym zyskiem, jakim są bezcenne 2 punkty. Inna sprawa, że będzie się ciągnął za nimi smród do końca sezonu. Oby się to nie odbiło za tydzień na meczu z Czuwajem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.