Wątek dotyczący artykułu

Mecz w Płocku nie odbył się! Walkower dla Piotrkowianina!

Środowe spotkanie Orlen Wisły Płock z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski nie doszło do skutku! Na czas nie zjawiła się ekipa medyczna w związku z czym Piotrkowianin wygrał walkowerem!

przeczytaj cały artykuł

Nafciarz

Jeszcze dodam, że śmieszą mnie komentarzy ludzi, którzy mówią "że płaczemy jakbyśmy przegrali mecz na MŚ". To jest śmieszne. Wiesz co czuli zawodnicy z Płocka? To samo co my. Było to widać na ich twarzach. Było widać niezadowolenie, żal i smutek. To są zawodnicy, którzy po każdej bramce Wisły czy to w meczu z Czuwajem czy z Kielcami wyskakują z ławki i cieszą się jak dzieci. Taki Petar Nenadić. On cieszy się sportem, dla niego to nie tylko praca, ale i zabawa, rozrywka, coś co kocha. Nie ważne czy był to mecz o nic czy o mistrzostwo, ale był to mecz. Dla nich i dla kibiców. I byli wyraźnie zawiedzeni nie tylko o to, że stracili 2 punkty, ale również o to, że nie zagrali. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Płooocka Wisłaaa

Daj spokój koleżko, połowa zobaczyła jakiś art. że Wisła przegrała meczu, który się nie odbył i wbiła na forum. Nie byli nawet na "meczu" a się mądralują bo przeczytali jakieś ploty na forum. Osobiście wierzę że mecz się odbędzie. Fakt jest taki że Wisła jest mocno podkur... teraz , może i dobrze. A fakt kolejny że frajersko straciliśmy pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nafciarz

Masz rację, ale jeszcze mnie ciśnienie trzyma :) Żałosne są komentarzy niektórych kibiców, czy to Kwidzyna, Stali, czy Piotrkowa (nie wszystkich oczywiście).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Płooocka Wisłaaa

Też mam cisnienie ale powoli opada. To co zrobili dzisiaj walczaki z piotrkowa, kiedyś im się obije, prędzej czy później, jestem pewien, a żeby tak los skierował ich na nas w PO.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
fff

Co do Petara: cytat z jego profilu na FB:

Petra Nenadić (Facebook profile): "why we fought so far??? now what to do? piotkov i tell you awe will meet once not to worry because only pussies is alwyas stays pussies"

Może nie jest to poprawna gramatyka angielska, niemniej sens słów rozumie każdy, kto choć odrobinkę rozumie ten język. Hańba na całą Europę, piszą o tym na handball-planet, na wszystkich portalach internetowych jest to druga wiadomość po przerżnięciu meczu przez kadrę z Irlandią.

Wydaje mi się, że takie chamstwo zostanie szybko ukrócone w meczu Czuwaju z Piotrkowem. Po prostu w przyrodzie nic nie ginie i to co Piotrków dzisiaj zyskał, może jutro łatwo stracić. Pozdrawiam prawdziwych fanów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.