Wątek dotyczący artykułu

ZAKSA pokonana! - relacja z meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce

Spotkanie ZAKSY z Effektorem Kielce mimo że trwał pięć setów, emocjonujące nie było wcale. W jednym secie zdecydowanie lepsi byli jedni, by w następnym grać poniżej oczekiwań.

przeczytaj cały artykuł

vivefil

Rzeszowiak, farta to wy mieliście w zeszłym sezonie, mam nadzieję że w tym pierwsza czwórka będzie następująca: ZAKSA, Skra, Jastrzębski i Delecta obojętnie w jakiej kolejności. Waszej frajerskiej gwiazdorskiej ekipie nie należy się pierwsza czwórka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

A ja mam nadzieję, że to, co się komu należy wyłoni boisko. Taki właśnie był sezon - Effektor, którego miało nie być, zostawia za sobą kluby które są "od zawsze" w lidze, po I rundzie na pudle Polibuda, która również ratowała się przed zniknięciem, teraz na koniec rundy zasadniczej Delecta liderem, a niepokonana ZAKSA przegrywa u siebie z drużyną, której miało nie być. Mistrzowie i wicemistrzowie dołują jak mogą (bo niżej już się nie da z takimi składami) i wychodzi na to, że któryś odpadnie już po ćwierćfinale. Rozpoczyna się etap, w którym trzeba już być mistrzem do końca i mam nadzieję, że to będzie prawdziwy mistrz, a nie "życzeniowy", za zasługi. Tak ciekawego i niespodziewanego sezonu w Plus Lidze już dawno nie było. O typach będzie można rozmawiać po ćwierćfinałach, jak w PP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.