Wątek dotyczący artykułu

Polonia Warszawa straci licencję?!

Opuszczenie zgrupowania przez czterech piłkarzy może być najmniejszym zmartwieniem Ireneusza Króla. Fakt donosi, że "Czarne Koszule" mogą nawet stracić licencję na grę w ekstraklasie.

przeczytaj cały artykuł


hardcire12345

Nie ma co się śmiać z Polonii tylko jest nad czym zapłakać bo opinia idzie na cały świat o nas przez jednego złodzieja który ludzi pookradał w tych swoich pseudo firmach.Teraz niszczy wizerunek polskiej piłki choć już był nadszarpnięty.Euro trochę nas pokazało w innym świetle a tacy grabarze futbolu jak tłusty pingwin(Król)znowu nas ciągnął na dół.Rozumiem piłkarzy nie chciał bym być w ich sytuacji myślę że inni zdrowi ludzie też nie ma co gdybać kto ile zarabia to są i tak ochłapy w porównaniu nawet ligami słabszymi od nas ze wschodu nie wspominam o zachodzie bo to przepaść.Na miejscu kibiców Polonii złapał bym tego grubasa i nakopał mu do dupy za całą Polskę za wszystkich oszukanych ludzi!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jedyny_taki

Bedziesz miał okazje, to ode mnie też mu kopa sprzedaj w ten tłusty zad ;D
Jak mawia Ferdek "panie Król, a zasadził panu kiedyś ktoś kopa w dupe?!"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.