Wątek dotyczący artykułu

IBC: Trefl Sopot pierwszym finalistą!

Trefl Sopot zagra w niedzielnym finale Intermarche Basket Cup. Obrońcy tytułu pewnie pokonali PGE Turów Zgorzelec 90:76. 24 punkty wywalczył Adam Waczyński.

przeczytaj cały artykuł

fiflakdzg

Wstyd ? Oglądałeś ten mecz ? Wstyd to mi jest za to co Oni dzisiaj pokazali, jeśli im się nie chce grać to niech nie grają ! Nic, kompletnie nic, Trefl walczył, gryzł parkiet, walczył o każdą piłkę, a Turów co pokazał ? Powiedz mi CO ?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kry

ok,rozumiem,oglądałem,ale aż tak po SWOICH się nie "jeździ';mój Stelmet padł wczesniej,a marzył mi się finał Turów-Stelmet- z wygraną dla lepszego....pozdrowienia z Winnego Grodu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fiflakdzg

Ale czy ja po nich pojechałem ? Napisałem prawdę o tym co dzisiaj pokazali, bolesną, ale prawdę. Równie dobrze mogę napisać "Aż tak kibiców się nie olewa"

| Odpowiedz
blokuj
championnn

dobrze ze nie jestes kibicem mojego stelmetu bo jak tak bys powiedzial na moja druzyne to juz bysmy mieli powazny problem na forum najłatwiej to jest shejtować co jest źle i to wszystko a nie pomyślałeś że troche podrózowali po polsce najpierw do i z tarnoberzegu po meczu do domu a potem do koszalina !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
fiflakdzg

Jakie to Zielonogórskie, usprawiedliwiać słabą grę zmęczeniem ;) Mogli być zmęczeni, mogli nie mieć dnia, ale zagrali ten mecz tak jakby po prostu musieli go zagrać, nie pokazali żadnego zaangażowania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
championnn

a jakie to zgorzeleckie shejjtować własna druzyne i nie zostawić na niej suchej nitki nie no sory zielonogórskie też niektorzy od nas to potrafia ale ja ich wyprowadzam z negatywnego myslenia np miachł_zg teraz nawet nie szczeknie na stelmet po przegranej !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Turdzg

Filpie, spokojnie, nie udpodabniaj sie do nich. Mecz im nie wyszedł i trudno. a co do tych pojazdów o RR to sie dziwie bo w meczu (mimo ze mu z obrona nie wyszedl) to zagrał dobrze bo świetnie widzial kolegow i ta asysta do wichniarza byla swietnia. A poza tym jak on ma grac dobrze po 7 dniach z druzyna?? Nie wiem po co te komentarze na temat RR. A do kibiców stelmetu. MIazga tez bo Stelmet przegrał na WŁASNEJ HALI z Asseco, wiec to wiekszy ,,wstyd''

PS; Widac że koszalin nie jest dla nas szczesliwy. Ostatni raz temu wygralismy kiedy?? Bo nie pamietam. A wogole to nawet ciesze sie z porazki, bo moga przeanalizowac błedy i je poiprawic. Takie porazki w pucharze bez sensu ( bo on nic nie daje) sa dobre. ( nie usprawiedliwia druzyny). Pozdrawiam KST4l i fiflakdzg, oraz normalnych kibicow z zielonki i zycze żeby champion/miszczu/ ten zołtek z piłką byli tacy jak wy, chociaz to nie możliwe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
ogrod87

Poczytaj wypowiedzi po meczu, a zwłaszcza Waszego trenera. Usprawiedliwia porażkę podróżami. Dalej będziesz pisał, że to "zielonogórskie" ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
championnn

prosze cie nie usprawiedliwiaj sie kto pokonal dluzsza trase czy wy honoru nie macie pojechaliscie na turniej dostaliscie w becki wiec zachowaj twarz!na dobra sprawe asseco tez nie mialo blisko do zielonej potem droga powrtona do bazy i do koszalina mozna kolocic sie w odleglosciach ale obie druzyny nie mialy krótkich podróży asseco i turów dotyczy wyłacznie polski obie odpadły

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
fiflakdzg

Co do długości tras .. Nie porównuj podróży prokomu do zielonej i z zielonej do gdyni, a potem do koszalina, przy podroży Turowa ze Zgorzelca do Wiednia, stamtąd do Kazachstanu, potem Samara, Zgorzelec, Tarnobrzeg Koszalin ? Ale w jednym masz rację, TO NIE JEST USPRAWIEDLIWIENIE ! Sami chcieliśmy grać w VTB, nikt nam nie kazał, więc NIE MAMY PRAWA się usprawiedliwiać zmęczeniem ;)

| Odpowiedz
blokuj
Dorek

Sami chcieliście VTB. To nie jest żadne wytłumaczenie ,,podróże" Ani nasze ani wasze . Nikt wam nie kazał grać w VTB .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
championnn

i znowu jakies nowe konto fiflak ty sam je zakladasz i sam ze soba prowadzisz dyskusje ?bo na to wyglada w nocy tez gadales sam ze soba!z gosciem o nazwie pacers tez mial nowe konto od 2 dni :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.