Wątek dotyczący artykułu

IBC: Trefl Sopot pierwszym finalistą!

Trefl Sopot zagra w niedzielnym finale Intermarche Basket Cup. Obrońcy tytułu pewnie pokonali PGE Turów Zgorzelec 90:76. 24 punkty wywalczył Adam Waczyński.

przeczytaj cały artykuł

LISA

Robinson,gracz z NBA a tak naprawdę to przyjechał do was odpocząć i zgarnąć kasę.W dzisiejszym meczu nic dobrego nie pokazał.Jeden celny rzut za 3 w końcówce meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fiflakdzg

Znasz się na koszykówce ? Bo widzę że nie, więc proszę nie komentuj. Pokazał naprawdę kilka fajnych podań, widać że widzi partnerów, potrafi ściągnąć na Siebie obrońców i oddać na obwód, brakuje mu tylko zgrania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fiflakdzg

Stelmeciaczku, wiem że wy tam w zielonce głównie zaglądacie w statystyki bo koszykówki to wy nawet oglądać nie umiecie. Chyba jasno napisałem że nie potrafili dzisiaj wykorzystać jego świetnych dograń ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
South Yorkshire KSF

czlowieku z Toba coraz gorzej!! ja piernicze, jak dziecko ktoremu sie zabiera zabawke... ja tez Ci mowie ochlon bo padniesz. to nie byl ostatni mecz kolezko (w IBC tak). spokojnie. takie mecze twz sie zdarzaja, bez zaangazowania itp a Ty od razyu wygwizdac i wyzywac i co jeszcze!!?? ale idz, probuj szczescia!! usiadz im za lawka i gwizdz caly mecz im do ucha a wtedy zaangazowanie wroci 100% :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
fiflakdzg

Widzisz, tutaj się trochę różnimy, kibice mają prawo wymagać od zawodników walki w każdym meczu, szczególni jeśli każdy z nich mówi o tym że jadą ram zdobyć puchar i gryźć parkiet. Jeśli mieli zamiar olania całkowicie pucharu mogli przegrać już w Tarnobrzegu. Przynajmniej więcej by odpoczęli ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
LISA

No może trochę.I dlatego komentuję to co widziałem.Dla mnie to w obronie jest za wolny,musi popracować nad rzutem i tak jak wspomniałeś zgrać się z drużyną.Tylko żeby mu czasu starczyło do końca sezonu(żart).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.