Wątek dotyczący artykułu

IBC: Trefl Sopot pierwszym finalistą!

Trefl Sopot zagra w niedzielnym finale Intermarche Basket Cup. Obrońcy tytułu pewnie pokonali PGE Turów Zgorzelec 90:76. 24 punkty wywalczył Adam Waczyński.

przeczytaj cały artykuł

Dorek

Gratulacje dla Trefla. Nie będę mówił o grze Turowa bo to by było nie ładnie z mojej strony. Nie będę się wcielał w kibiców Turowa którzy po porażce Stelmetu tylko nas krytykowali(mecz z Asseco)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fiflakdzg

Czy ja wiem czy nie ładnie. To jest sport, i prawo do komentowania tego co działo się na boisku ma każdy kibic koszykówki, a jeśli napisze prawdę, to co w tym nie ładnego ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dorek

To że ciągle kibice naszych zespołów sprzeczają się a w tym sezonia najważniejsze jest żeby zdetronizować Asseco i zakończyć z dominacją Pomorza w TBL.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
championnn

tak tylko pododawal te same tagi i osoby obserwowane i wszyscy go brali za mnie wiec go zgłosiłem !że podszywacz ,koszali narazie wygrywa pieknie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
MaciasAnwil

zgadzam się:) szczególnie po tym jak pojechali Stelmacha, który dał im wejście do półfinału, a teraz go obrażają. Bańka pęknie w tym sezonie i już nie będzie następnego na tym poziomie sponsoringu , ludzie bez tradycji
\

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.