Wątek dotyczący artykułu

IBC: Trefl Sopot pierwszym finalistą!

Trefl Sopot zagra w niedzielnym finale Intermarche Basket Cup. Obrońcy tytułu pewnie pokonali PGE Turów Zgorzelec 90:76. 24 punkty wywalczył Adam Waczyński.

przeczytaj cały artykuł

zzz

fiflak.Nie bede ukrywal ze jestem za Trojmiastem.Chcialbym by wygrywali, ale tak sie nie da.Musze TO przyjac "do wiadomosci"lub na "klate".Nie o TO chodzi.Przeraza mnie jedno.W temacie "kosza" pojawia sie coraz wiecej "nawiedzonych" malolatow.Zaczynam Ciebie zaliczac do tego grona.Mnie TEZ "boli" gdy przegrywa Trefl czy tez Prokom..Zapowiada sie ze Trojmiasto 1 x od wielu lat nie bedzie mialo mistrza.Tez bywa.Moj prawdziwy typ na final o Mistrza Polski to Turow -Zielona Gora.Dlugo pisac...Panta Rei...;)
pozdr. dla wszystkich prawdziwych fanow kosza w Polsce!!!!:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fiflakdzg

Wiadomo że porażka boli, ale nie porażka w takim stylu. Nigdy jeszcze żadna porażka tak mnie nie sfrustrowała, więc napisałem co myślę. Zawodnicy sami pompowali balonik, że będą walczyć, zrobią wszystko żeby wygrać, a tu co ? Przeszli obok meczu, kiedy Trefl zaczynał odjeżdżać nie widziałem jakieś chęci zwycięstwa, grali bo grali, bo musieli. Odniosłem takie wrażenie i tak to będę komentował. Owszem, Trefl zagrał świetne zawody i gdyby nie wolne spokojnie nawrzucałby nam spokojnie 100 punktów, a czy drużyna która angażuje się 100% w walkę traci 100 punktów ? Bo wg. mnie Turów nie dał z Siebie wszystkiego, stać ich było na więcej, nie mówię tu o zwycięstwie, ale o walce, bo to jedyne czego oczekuje, można przegrywać nawet w każdym meczu, ale najważniejsze to zostawić serce na parkiecie, a tego dzisiaj w Turowie nie widziałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.