Wątek dotyczący artykułu

IBC: Trefl Sopot pierwszym finalistą!

Trefl Sopot zagra w niedzielnym finale Intermarche Basket Cup. Obrońcy tytułu pewnie pokonali PGE Turów Zgorzelec 90:76. 24 punkty wywalczył Adam Waczyński.

przeczytaj cały artykuł

MaciasAnwil

Hehe fajna sprawa :) Zastal się nie może tłumaczyć zmęczeniem, bo Turów zrobił 10000 km w podróży, więc Zastal nie ma pojęcia co to zmęczenie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Turdzg

Masz racje i sory za to ze usprawiliwiam Turów, ale napisałem że Turów przejechal te kilometry tylko dlatego, zeby pokazac ze Turów zrobił wiecej km i ma tak jakby bardziej usprawiedliwione przemeczeni, co nie zmienia faktu że Stelmet tez jest juz zmeczony :D Jeszcz raz przepraszam (szczerze) :d Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MaciasAnwil

Kolego , ja jestem kibicem. Kibicuje Anwilowi, ale przede wszystkim jestem kibicem koszykówki. Dla mnie się nie liczy kto, ważne,żeby była super akcja, wtedy ręce same składaj się do oklasków :) Nie mam wrogów w baskecie, bo nie o to chodzi w tej grze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
fiflakdzg

I Turów i Stelmet mają dalekie wyjazdy, zawodnicy mają prawo być zmęczenie, ale zarówno Stelmet jak i Turów wiedział w co się pakuje, nikt ich nie zmuszał do gry w tych pucharach, WIĘC ANI TURÓW, ANI STELMET, nie mają prawa usprawiedliwiać swoich porażek zmęczeniem ;)

| Odpowiedz
blokuj
championnn

a moim zdaniem maja walter po meczu z asseco u nas mowił w wywiadze ze nóg nie czuł i rzuty które normalnie trafia pudłował ale jeszzce dwa mecze w eurocup przed nami w poniedzialek leca do hiszpani potem ostatni meczyk bedzie u nas no i koniec dalekich podrozy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
championnn

gdybyś nie zauwazył to on gra duzo ponad 30 minut w meczach hihihhi jeszcze hosley symulant podobno :P no ale byl w piatek w poznaniu na badaniach i ma miesien dwugłowy naciegniety ale juz w niedziele ma trenowac niby normalnie

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.