Wątek dotyczący artykułu

Białek odejdzie do Zielonej Góry?

Najbliższe dni wyjaśnią przyszłość Zbigniewa Białka w zespole Polpharmy Starogard Gdański. Zawodnikiem zainteresowany jest Stelmet Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł


CZECH

Nie mam pojęcia jak są podpisywane kontrakty z zawodnikami , że bogatsze kluby mogą robić co chcą , ale najprawdopodobniej predzej , czy pużniej im to na dobre nie wyjdzie , przypomnę NOTEĆ , POLPAK , POZNAŃ , wcześniej Kraków , Wałbrzych , Wrocław wszędzie była tam presja wyniku , gdzie dzisiaj są te kluby , może się mylę , chyba znikły , oby nie było tak w Zielonej Górze - czego im tego nie życzę ale pamiętajcie historia lubi się powtarzać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fiflakdzg

Czy w Inowrocławiu albo Poznaniu była presja wyniku ? W Świeciu też raczej nie było wielkiej presji, jeden sezon pociągnięty przez duet Dixon&Hicks i ukradzione finały (aut Dylewicza w ostatniej akcji ostatniego meczu) później już raczej wielkiego grania tam nie było, typowe ligowe średniaki, w Starogardzie, Koszalinie czy Kołobrzegu też czasem zdarzy się lepszy sezon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.