Dyskusja

KSF_NS

przejdź na stronę użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika
KSF_NS

A widzisz, czasu brak, troche przeziębiony i nic się niechce. Nawet na kompie się niechce. Cóż, takie życie :)
Wracając do pokoi to ja swój udekorowałem 15 szalami vlepkami i koszulką Falubazu. Na wakacje mazne ściany na ciemny zieleń i będzie fajnie :). Chyba nie ma nigdzie info na temat stadiony; wreszcie ruszyli. Powbijali deski i będą się szykowali na wylanie betonu. :) Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSF_NS

Heh, mnie tam nie rajcują autografy, ale wiem że dla dziewczyn jest to ważne :-) Choć powiem że Jarem to miły i fajny chłop z którym można pogadac i nie unika kibiców. Ogólnie to mam tylko jeden autograf Grześka Zengoty. Heh.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSF_NS

No przeszło przeziębienie. Spadł śnieg ale mało ;) i dobrze bo dość mam zimy. Właśnie słyszałem, że nawet we Włoszech spadł śnieg. Już nie mogę się doczekać wiosny bo niechce się z domu wychodzić w taką pogode.

| Odpowiedz
blokuj
KSF_NS

Masakra każdy chory. Taka pogoda i pozatym grypa panuje. Dlatego tak nie nawidze zimy. Śnieg we Włoszech to pewnie udręka :-) Pewnie chaos bo Włosi jak widą śnieg to się im panika włącza i boją sie wyjść z domu :-)

| Odpowiedz
blokuj
KSF_NS

haha, no słyszałem :) Ogólnie ciocia mówiła że jak śnieg spadł to połowa sklepów zamknięta, ludzie z domów nie wychodzą :D Ogólnie to śmieszne dla takiego Polaka, że Włosi są tacy.

| Odpowiedz
blokuj
KSF_NS

No tak inne przyzwyczajenia:D No cieżko uwierzyć, że jak spadnie pare cm śniegu to taki paraliż się robi. Chociaż u nas też tak jest. Spadło pare cm i wszędzie pisze, że kataklizm bo zima przyszła. :D. ALe na szczęście nie panikują ludzie.

| Odpowiedz
blokuj
KSF_NS

Może być grubo, mobilizacje będzie na pewno. I zapewnie zapełnimy klatke gości. Na torze będzie ciężko, a na trybunach słychać będzie tylko nas. ; )

| Odpowiedz
blokuj
KSF_NS

Ja się nie obraziłem, ale nie powiem lekko cisnienie mi się podniosło. ;) Najważniejsze,aby na trybunach pokazać siłe i udowadniać że jesteśmy najlepszymi kibicami speedwaya. Oczywiscie świetnie było by wygrać również na torze, ale to już nie od nas zależy. :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.