Wątek dotyczący artykułu

Ireneusz Król atakuje: Postawa piłkarzy jest w najwyższym stopniu nieprofesjonalna

Ireneusz Król w rozmowie ze Sportem przekonuje, że Władimir Dwaliszwili dostał zaległe pieniądze, a pozostali piłkarze zachowali się nieprofesjonalnie.

przeczytaj cały artykuł


hardcire12345

Gołodup podobno był Bydgoszczy i szukał sponsora przecież to on reklamuje swoją pseudo firmę na koszulkach i powinien pieniądze wypłacać a nie szukać frajera który spłaci długi bo koleś odkąd przeją klub zapomniał że trzeba płacić a nie robić z ludzi niewolników.Podobno klub miał zwiększyć kapitał kolejne kłamstwo jeśli by to nastąpiło to na pewno nie za sprawą jego firmy a na kredyt nie ma co liczyć bo żaden bank nie udzieli temu przekrętowi kredytu bo już by to dawno nastąpiło.Pozostaje życzyć Polonii by ta kanalia odeszła i na szybkiego nowy prezes się znalazł z kapitałem bo na teraz nie widzę innej możliwość jak odebranie licencji skoro ludzie są oszukani a on testuje jakiś badziew z zagranicy.Jak bym miał za grosz honoru najpierw wypłacił by co trzeba później by myślał o testowaniu innych piłkarzy!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jedyny_taki

Szukal w Bydgoszczy sposora, czy moze juz kombinowal jak tu sprzedac miejsce w ekstraklasie i jeszcze sporo zarobic na Polonii która dostal chyba za złotówkę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.