Wątek dotyczący artykułu

Ryan Sullivan zostaje w Toruniu! Australijczyk porozumiał się z Unibaksem

Ryan Sullivan będzie nadal reprezentował barwy Unibaksu Toruń. Australijski żużlowiec doszedł do porozumienia ze swoim polskim pracodawcą.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
bydziaj

Cześć byczku ! polecą dzisiaj spiskowe teorie dziejów, zahaczymy o historie pojedynków tarnowsko-torunskich,US,Miedzińskiego i poleca bany !! Czas uciekać ;)) niech tylko wrócą z pracy i z Gimbaz :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
bydziaj

Cofnij się o trzy dni tam jest mój wpis , przeczytaj ! Tak powiedział tobie najt ,naprawde człowiek godny zaufania prawy i sprawiedliwy :) ,gdzie napisałem cos ,że go pod... ? Dlaczego najcik nie dostał wtedy bana? a ujada jak wściekły pies!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Izula

Napisałeś, że zgłosiłeś na Naghta naruszenie, a przez twój donos poleciało sporo porządnych ludzi z forum. I teraz masz pretensje do innych? A wtedy nie dostał bo nie był zalogowany na SF. Wystarczy pomyślec. Poczekaj na banitów to ci wytłumaczą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
bydziaj

Jak trudno tobie znaleźć mój wpis tylko rzucasz zarzutami na lewo i prawo to przytaczam go i nie brnij więcej !!! Może mi bedzie lżej ,gdyz ty i tak nie uwierzysz (nie musisz!) To nigdy do moderów zadnych donoskiów nie pisałem ,od tego są inni ! W ogóle kto ty jesteś ? Cięzkie zarzuty rzucasz ,napisałem ,że zgłosiłem naruszenie ? gdzie? dawaj ten wpis!!!

Apel do moderatora !!!! Proszę o banowanie na wieki forumowiczów ,którzy permanentnie kaleczą język Polski i przez to uwłaczają nam i naszej Ojczyźnie ! Dodatkowo ubliżanie innym to jest dla nich chleb powszedni !!! Stop głupocie na forum !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Izula

"Takie posty jak ten "sympatycznego kolegi z T" - "bo wlsnie mam rece zajete mietoleniem cyckow twojej sta...." pozostają juz od 2 godzin na forum !!! Jest to odpowiedź do innego uczestnika "rozmowy" , jest to rynsztok ! nawet by mi do głowy nie przyszło odpisać tak drugiemu człowiekowi ! Oczywiscie potem jest płacz ,że krzywda sie dzieje ,gdyz jest nagonka na takiego typka , Ja osobiście zastanawiam sie czy nie wysiąść z pociągu SF :("

"hcesz czytac takie wpisy pod swoim i swoich najbliższych adresem? "

To ty napisałeś. Więc czego się wypierasz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
bydziaj

o co chodzi ??? prosze ciebie wytłumacz mi najprościej jak możesz !! gdyż przytaczasz mi mój wpis ,gdzie cytuje "najta" o cyckach ,który zapodał jednemu z nas ! Podoba ci się to? miałeś dać wpis o donosie ,a ty podkopujesz najta :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Izula

Nie chce mi się z tobą gadac. Powód już podałem wcześniej. Bez odbioru. Bo najlepiej swój komentarz usunąc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
bydziaj

Rzucasz zarzuty ,babrzesz kogoś przez to w gnoju i uciekasz od odpowiedzialności ! To typowo Stalinowskie metody ! jesteś "małym" człowiekiem jak stosujesz takie metody ! Czytałeś "Proces" Kafki ??? faktycznie bez odbioru ,do zobaczenia na zawsze !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Fan z Grodu

Hej Bydziaj...nie było mnie tu 3 tygodnie i nie poznaję Kolegi...jakieś nerwy???:) Daj sobie spokój. Faceci w naszym wieku nie powinni denerwować się:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Komentarz usunięty
mazur

Najt tak czy tak na bana zasługiwał od dawna. Nie przecze, że chłopak jest inteligentny, bo podpuszczać z klasą potrafił. Ja jestem za stary na wdawanie się w dyskusje z ludźmi jego pokroju i trollowanie rozróżnić potrafie, nie lubie go, nie lubie kłótni. Wole jak ktoś wyrazi swoje zdanie w jakimś temacie i amen. A to co robisz teraz to zabawa w adwokata, do tego bardzo śliska, bo bronisz osoby której nie znasz. Doradzam odrobinę dystansu, bo nawet w realu ktos kto ci w oczy mowi, ze jest przyjacielem, nie musi nim byc a co dopiero w sieci... Najt to był troll, dobrze ze go nie ma i tyle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Izula

Bana dostał za coś innego. A o tym co piszę poleciało przez jeden donos 6 słownie Sześciu użytkowników forum. Jest też coś takiego jak "BLOKUJ" wystarczy na to kliknąc i nie widac delikwenta, a nie z byle pierdołą leciec na skargę. Nighta też czasami nie trawię ale ma blokuj i jego postów nie widzę.

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

Cześć Alain ,cześć Fan !!! widzicie jakich czasów dozyliśmy :( mozna bezkarnie obrzucic kogoś gó... i iść dalej "bohatersko" przez życie ! I to po to Lech skakał przez płot ? ;) Alain czy on czytał mój wpis - nie ! On go zacytował jako mój ! Czyli co idąc jego drogą "myslenia;)" trzeba teraz wkleić ten wpis jako "jego" !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Izula

Dlaczego kłamiesz człowieku? To są twoje słowa na temacie o Miedzińskim i Sulivanie z przed 2 dni. I nie wprowadzaj innych w błąd

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

ty jesteś tak gł..i czy sie zgrywasz ??? Kto ty w ogóle jesteś? Zadałem poprzednio pytanie czy czytałeś "Proces" , bo jak nie to sobie nie pogadamy. Proponuje iść do biblioteki (to takie coś gdzie jest duzo półek wypełnionych mądrymi rzeczami co zwą się ksiązkami) i wypożyczyć ! Może coś zrozumiesz ! Czy ty czytasz co wklejasz ? Z drugiej strony zastanawiam sie dlaczego tobie odpisuje ? Może to masochizm :))

| Odpowiedz
blokuj
dragosani

Bydziaj, daj sobie spokój z gamoniem. Zablokuj go tak jak ja, inni też to zrobią, aż sam będzie samemu sobie odpisywał... Nie warto przyjacielu, szkoda nerwów. Niech gamonie równają do naszego poziomu, a nie odwrotnie. Pozdrawiam!

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

Od tygodnia coś we mnie wstąpiło (zło ;)!!!) i nie wiedzieć czemu odpisuje na zaczepki ! Muszę zapodać sobie dzisiaj jakiś mocny horror to zło złem wypędzę ;))) Alain dokładnie Wannsee to własnie ten klimat (znowu filmy?) ,pewnie chętnie obok Heydricha by usiadł ! pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
dragosani

"Porządnych ludzi"? Czyli takich, którzy piszą w deseń Nighta? Skoro nie przeszkadzają tobie takie barany, ba, bronisz ich wytaczając ciężkie działa przeciwko "bydziajowi, który znany jest z poziomu dla ciebie nieosiągalnego, to cóż, współczuję twoim rodzicom, sąsiadom i kolegom z przedszkola i piaskownicy. Masakra... Przynajmniej nadarza się okazja wypróbowania funkcji blokady. P.S. Zaimki napisałem celowo z małej litery, pewno i tak nie zrozumiesz dlaczego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Penhal

Tu masz tekst czy jest napisane,zgłoszone naruszenie?
Apel do moderatora !!!! Proszę o banowanie na wieki forumowiczów ,którzy permanentnie kaleczą język Polski i przez to uwłaczają nam i naszej Ojczyźnie ! Dodatkowo ubliżanie innym to jest dla nich chleb powszedni !!! Stop głupocie na forum !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Penhal

Rozmawiałem dziś z Bydziajem,jemu się nawet minusów nie chce stawiać a co dopiero pisać naruszenie i nie mam powodu by mu nie wierzyć. Jakoś Przemek pisał jeszcze dosyć długo gdzie reszta była już na wakacjach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
LUNIUS LXXIV

nie jesteś w tym osamotniony BYDZIAJ w takie rzeczy się nie bawi tylko że ktoś poleciał hurtowo z banami jedna osoba tego by nie zrobiła

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Penhal

Chętnie bym poznał temat dyskusji,ale muszę oddać żonie laptopa bo chce gadać z siostrą na Skepa[a mają o czym]Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Czy napisał konkretnie kogo?Ja prędzej bym zrozumiał ze chodzi o to by na forum było Stop głupocie.Czyli normalna dyskusja.Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Szczeżuja pospolita

Kto kaleczy jezyk polski? Kto pisał o Holocauscie? Kogo wskazał kolega Bydziaj? Tuska czy Nighta? Teraz nie udawajcie wszyscy , że nagle nie wiecie kogo Bydziaj miał na mysli?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.