Wątek dotyczący artykułu

Kibice Polpharmy zostaną ukarani?

Podczas pojedynku Polpharmy Starogard Gdański i Stelmetu doszło do nieprzyjemnego incydentu. Kibice drużyny gospodarzy używali agresywnych wyzwisk w stronę koszykarzy z Zielonej Góry.

przeczytaj cały artykuł

CZECH

Jestem ze Starogardu , kibicuję swojej drużynie więcej lat niż niektórzy żyją na tym świecie , dlatego nie mogę zrozumieć dlaczego my kibice według autora tego artykułu mamy być ukarani ( dlaczego autor nie podpisze się chociażby incjałami) , może dlatego że nie kibicowaliśmy drużynie Stelmelu , tylko swojej drużynie , to jakaś paranoja , radzę popatrzcie na swoje podwórko , na waszego trenera ( w ŚWIECIU też wyrabiał cuda ) i na Wasze " gwiazdki " , które jak nie leży im mecz to się obrażają na wszystkich , na sędziach , na zawodnikach drużyny przeciwnej , na kibicach a takich aktorów jak SROKA , STEVIC , HODGE , nie jeden producent filmowy by chciał mieć ich w swoim zespole . Na koniec mam pytanie " dlaczego wasz trener jak i zawodnicy nie odstawiają takiego cyrku na meczach EUROCUPU ? tam by była krutka piłka , jaka - sami sobie dajcie odpowiedż .
Panie autorze artykułu takie coś napisać to musi być Pan na meczu i musi Pan znać protokół komisarza a nie pisać głupoty tak od siebie , bo swimi bazgrołami krzywdzi Pan wiele ludzi , nie tylko ze Starogardu Gdańskiego .
Drużynę dużego formatu poznaje się potym , że potrafi zwyciężać ale i z honorem przegrywać .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.