Wątek dotyczący artykułu

WTA Ad-Dauha: Azarenka traci fotel liderki, ale wciąż panuje w stolicy Kataru

Wiktoria Azarenka w poniedziałek utraci przodownictwo w rankingu WTA, ale nadal sprawuje rządy w Ad-Dausze. Białorusinka w finale turnieju pokonała Serenę Williams 7:6(6), 2:6, 6:3.

przeczytaj cały artykuł

Kuba Junior

narazie nie jest zle 8:1 dla sereny w wygranych meczach na twardych kortach i to by było na tyle azarenka niech sie nacieszy tym zwyciestwem bo to jest jej ostatni wygrany mecz z williams:):)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kuba Junior

oglądałes dzisiejszy mecz? wiek robił jakąs roznicy bo ja niewidziałem zadnej, no oprocz tych błędów co serena popełniła az 47 przy 27 azarenki widziałes wczesniejsze meczy obu tych pan to sobie zobacz azarenka cały czas bedzie mniała na robione w majty jak przeciw niej będzie stawała serena williams! a i jeszcze ci napisze moze zdarzyc sie kontuzja i wykluczyc na długi okres czasu,a wtedy wiadomo ze do formy wraca sie dlugo i tyle w temaćie szczescie bylło dzisiaj bardziej przy azarence jak dzisiaj widzieliśmy nie same umiejętnosci wystarczą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GoVika

Nie sądzę, Azarenka dzisiaj udowodniła, że potrafi skoncentrować się na swojej grze i stawić realny opór Serenie. Nie mówię, że zacznie od razu wygrywac wszystko co się da z Amerykanką, ale widać progres zarówno w jej grze jak i głowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Kuba Junior

ok dobra tu i moze masz racje ale ile amerykanka piłek na aut wyzucila,gdyby byla polowa straconych pónktów to serena by wygrała juz w dwóch setach miała taibreka swoj serwis i nie wykozystala tego jak w waznych momentach z kvitowa jej pomogły a tu brakło szczescia... ale niema co sie rozwodzic czas zapomniec i grac dalej 48 błędów w 1 secie 26błędów to w całym meczu radwanska tyle z azarenką nie mniała!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
GoVika

Jasne, że można gdybać, do końca sezonu jeszce dużo czasu więc zobaczymy co Serena pokaże, zwłaszcza ze od Wimbledonu bedzie miała mnóstwo punktów do obrony. Ja cieszę sie ze zwyciestwa Viki i mam nadzieję, że będe mogła je oglądać częsciej, ale również duze brawa dla Sereny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
GoVika

O mnie także, gdyż ciężko (zwłaszcza na polskich forach) znaleźć kogoś kto przynajmniej za nią przepada, nie mówiąc już o tym, że przezywa jej mecze co najmniej tak jak ja ;)

| Odpowiedz
blokuj
-f-iolka

Jakiejś ogromnej sympatii na trybunach też Vika nie wzbudza. Może jak się nasyci sukcesami to stanie się "głodna sympatii". I popracuje nad sobą. Miło by było ją i podziwiać i lubić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
qasta

juniorze, znowu to samo , a nawet gorzej. Naprawdę źle się ciebie czyta jak kompletnie ignorujesz znajomość języka ojczystego z zakresu szkoły podstawowej .
Zwróć uwagę, chłopaku , że tutaj WSZYSCY prócz ciebie (i niektórych żużlowców) piszą bądź przynajmniej starają się pisać po polsku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Kuba Junior

to nie są korepetycje z ortografi!więc daruj sobie i jak chcesz sie wypowiedzieć to rób to na temat,a nie kolejny raz pier... jak mam pisać bo naprawde to juz zaczyna robić sie męcząnce..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Kuba Junior

niemam telewizji N... tylko polsat cyfrowy:D jezeli kumasz co napisałem,ale przyznac ci musze ze dowćipny to ty jesteś ciekawy czy taki mądry jesteś w realu??

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
steffen

"męcząnce" to jest czytanie tekstów napisanych przez półanalfabetów. Oczy bolą, zęby zgrzytają i włos się jeży. :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.