Wątek dotyczący artykułu

Niels Kristian Iversen podpisał kontrakt w lidze czeskiej

Oprócz startów w Polsce, Szwecji, Danii i Anglii, Niels Kristian Iversen w sezonie 2013 będzie zdobywał punkty dla czeskiego PDK Grepl Mseno.

przeczytaj cały artykuł


Broda kssg

Moim zdaniem to dobra decyzja PUKa. W lidze czeskiej jest mało meczów w sezonie a ważne jest to że będzie miał ciągle kontakt z motocyklem a uważam też że rywalizacja z innymi zawodnikami jest lepsza niż samotny trening na torze.Niels pokazał już w tamtym roku że potrafi dobrze radzić sobie z zatłoczonym kalendarzem startów i przez cały sezon był w stabilnej i bardzo dobrej formie.Myślę że Niels potraktuje ligę czeską treningowo i
raczej nie pojedzie we wszystkich meczach Msena. Z przyjemnością będę śledził wyniki Nielsa w tej lidze widząc jak przywozi same trójki i komplety w każdym meczu, czego mu oczywiście życzę. Oby tylko wszelkie kontuzje omijały go szerokim łukiem i tego też mu życzę żeby każdy mecz objechał cało i zdrowo ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Henryk

To się dopiero chłopisko najeździ, no ale dutki same nie przyjdą, niech wykorzystuje swój czas i talent dopóki służy mu zdrówko.Powodzenia Niels!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.